Log ind

Log ind med bruger

Startliste - Klasse

Ebeltoft MTBO - Startliste
Ebeltoft MTBOfr 10-05-2013 00:42
StartlisteOprettet af OE2003 © Stephan Krämer 2008

  Stnr    Brik Navn                     Klub                               Start 


D16  (2)           8.4 km   19 K           

    72 1401715 Josefine Lind            OK GORM                            14:03 
    75  426069 Marta Kliem              Farum OK                           14:12 



D21  (12)          14.3 km   34 K          

    18  889653 Kristine Baagø           Viborg OK                          13:07 
    22  899040 Ann-Dorthe Lisbygd       Farum OK                           13:19 
    25  780615 Anke Dannowski           OK Øst Birkerød                    13:28 
    29  681755 Camilla Gry Elmann       Silkeborg OK                       13:40 
    32  999923 Caroline Konring         Søllerød OK                        13:49 
    34         Caroline Ryge Carlsen    OK Øst Birkerød                    13:55 
    38  680028 Camilla Søgaard          Horsens OK                         14:07 
    42  992424 Cæcilie Christoffersen   Søllerød OK                        14:19 
    44  502271 Henriette Kloste Rokkjær OK Pan Århus                       14:25 
    47         Agnes Elfving            IFK Mora OK, Sverige               14:34 
    49         Anne-Mette Nørregaard    OK FROS                            14:40 
    52  504400 Pernille Brunste Jacobse OK Øst Birkerød                    14:49 



D40  (2)           11.6 km   29 K          

    58  407783 Marianne Lynge Krogh     Kolding OK                         13:26 
    67 1401716 Anette Lund              OK GORM                            13:53 



D50  (3)           10.6 km   27 K          

    68  426970 Hanne Ljungberg          OK SYD                             13:02 
    69  500199 Tove Sonne Andersen      OK Øst Birkerød                    13:05 
    70         Ingrid Johannsen         Silkeborg OK                       13:08 



D60  (3)           8.4 km   19 K           

    78  213903 Ansa MacLassen           AKIF                               13:03 
    73  351390 Karin Iwersen            OK Melfar                          14:06 
    77 1395501 Birgit Hausner           OK S.G.                            14:18 



H12  (1)           3.9 km   11 K           

    79  426051 Malte Kliem              Farum OK                           13:54 



H20  (4)           14.3 km   34 K          

    19         Oliver Dybdal            OK Øst Birkerød                    13:10 
    21  887194 Rasmus Sørensen          OK Melfar                          13:16 
    36         Conor Klingenberg        Faaborg OK                         14:01 
    40         Holger Refslund          Herning Orienteringsklub           14:13 



H21  (15)          16.0 km   36 K          

     1  500196 Johan Holkmann Jacobsen  OK Øst Birkerød                    13:00 
     2  561062 Jan Møller               Aalborg OK                         13:06 
     3  821026 Johan MacLassen          OK Pan Århus                       13:09 
     4  680029 Rasmus Søgaard           Horsens OK                         13:12 
     5  920411 Erik Frost               IFK Mora OK, Sverige               13:15 
     6  987448 Per Frost                IFK Mora OK, Sverige               13:18 
     7 1603093 Janis Malcans            Bicycle Line, Latvia               13:21 
     8         Lasse Petersen           OK Pan Århus                       13:24 
     9  726726 Jørgen Schnack           Aalborg OK                         13:27 
    10         Martin Bruhn Pedersen    OK Pan Århus                       13:30 
    11  901030 Rasmus Lau Petersen      Allerød OK                         13:33 
    12         Morten Pedersen          OK Pan Århus                       13:36 
    13  922017 Michael Hoffmann         OK FROS                            13:39 
    14  990822 Andreas Bergmann         Allerød OK                         13:42 
    15         Chr. Peter MacLassen     AKIF                               14:21 



H40  (8)           14.3 km   34 K          

    16  691128 Bjarne Hoffmann          OK Pan Århus                       13:01 
    20         Nicolai Kliem            Farum OK                           13:13 
    23         Jens-Ole Jensen          VIK-orientering                    13:22 
    27         Niels Nygaard Jensen     OK Snab                            13:34 
    30 7670924 Claus Rasmussen          OK Roskilde                        13:43 
    39  520802 Jørgen Nielsen           OK S.G.                            14:10 
    46         Mogens Finderup          OK Pan Århus                       14:31 
    50  501265 Lars Munktved            Allerød OK                         14:43 



H50  (13)          14.3 km   34 K          

    17 1402414 Bjørn Sommer             Aarhus 1900 Orientering            13:04 
    24         Peter Hedberg            Sverige                            13:25 
    26         Frank Søndergaard        OK Vendelboerne                    13:31 
    28  888945 Laus Seir Hansen         Helsingør SOK                      13:37 
    31         Karsten Jøhnk            OK SYD                             13:46 
    33  889245 Henrik Nielsen           Tisvilde Hegn OK                   13:52 
    35         Erik Krogh               Kolding OK                         13:58 
    37  681843 Jens Bentsen             OK Øst Birkerød                    14:04 
    41  529615 Flemming Vejsnæs         OK Sorø                            14:16 
    43         Ole Andersen             Herning Orienteringsklub           14:22 
    45  500101 Claus Carlsen            OK Øst Birkerød                    14:28 
    48         Knud Jespersen           OK Snab                            14:37 
    51  570105 Finn Johannsen           Ballerup OK                        14:46 



H60  (13)          11.6 km   29 K          

    53  505584 Knud Erik Thomsen        Svendborg OK                       13:11 
    54         Erik Damgaard            Faaborg OK                         13:14 
    55  428893 Kurt Petersen            Odense Politis Idrætsforenin       13:17 
    56  250091 Ole Vexø                 Tisvilde Hegn OK                   13:20 
    57  263569 Jes Henrik Steen         OK Øst Birkerød                    13:23 
    59  407200 Tage V. Andersen         OK Øst Birkerød                    13:29 
    60 1395502 Jan Hausner              OK S.G.                            13:32 
    61         Flemming Johannsen       Silkeborg OK                       13:35 
    62  351391 Børge Iwersen            OK Melfar                          13:38 
    63  364925 John Rasmussen           Silkeborg OK                       13:41 
    64         Niels Duedahl            OK Sorø                            13:44 
    65  243196 Jens Sørensen            OK West                            13:47 
    66  505599 Christian Strandgaard    Søllerød OK                        13:50 



H70  (3)           8.4 km   19 K           

    71  889648 Ole Hoffmann             OK FROS                            14:00 
    74  259038 Herluf Jensen            Svendborg OK                       14:09 
    76         Jack Skrydstrup          Kolding OK                         14:15