Log ind

Log ind med bruger

Startliste - Bane

Ebeltoft MTBO - Startliste
Ebeltoft MTBOfr 10-05-2013 00:43
StartlisteOprettet af OE2003 © Stephan Krämer 2008

       Brik Navn                        Klub                         Klasse      Bane          Start 


Bane 1  (15)   16.0 km   36 K 

     500196 Johan Holkmann Jacobsen     OK Øst Birkerød              H21         Bane 1        13:00 
     561062 Jan Møller                  Aalborg OK                   H21         Bane 1        13:06 
     821026 Johan MacLassen             OK Pan Århus                 H21         Bane 1        13:09 
     680029 Rasmus Søgaard              Horsens OK                   H21         Bane 1        13:12 
     920411 Erik Frost                  IFK Mora OK, Sverige         H21         Bane 1        13:15 
     987448 Per Frost                   IFK Mora OK, Sverige         H21         Bane 1        13:18 
    1603093 Janis Malcans               Bicycle Line, Latvia         H21         Bane 1        13:21 
            Lasse Petersen              OK Pan Århus                 H21         Bane 1        13:24 
     726726 Jørgen Schnack              Aalborg OK                   H21         Bane 1        13:27 
            Martin Bruhn Pedersen       OK Pan Århus                 H21         Bane 1        13:30 
     901030 Rasmus Lau Petersen         Allerød OK                   H21         Bane 1        13:33 
            Morten Pedersen             OK Pan Århus                 H21         Bane 1        13:36 
     922017 Michael Hoffmann            OK FROS                      H21         Bane 1        13:39 
     990822 Andreas Bergmann            Allerød OK                   H21         Bane 1        13:42 
            Chr. Peter MacLassen        AKIF                         H21         Bane 1        14:21 



Bane 2  (37)   14.3 km   34 K 

     691128 Bjarne Hoffmann             OK Pan Århus                 H40         Bane 2        13:01 
    1402414 Bjørn Sommer                Aarhus 1900 Orientering      H50         Bane 2        13:04 
     889653 Kristine Baagø              Viborg OK                    D21         Bane 2        13:07 
            Oliver Dybdal               OK Øst Birkerød              H20         Bane 2        13:10 
            Nicolai Kliem               Farum OK                     H40         Bane 2        13:13 
     887194 Rasmus Sørensen             OK Melfar                    H20         Bane 2        13:16 
     899040 Ann-Dorthe Lisbygd          Farum OK                     D21         Bane 2        13:19 
            Jens-Ole Jensen             VIK-orientering              H40         Bane 2        13:22 
            Peter Hedberg               Sverige                      H50         Bane 2        13:25 
     780615 Anke Dannowski              OK Øst Birkerød              D21         Bane 2        13:28 
            Frank Søndergaard           OK Vendelboerne              H50         Bane 2        13:31 
            Niels Nygaard Jensen        OK Snab                      H40         Bane 2        13:34 
     888945 Laus Seir Hansen            Helsingør SOK                H50         Bane 2        13:37 
     681755 Camilla Gry Elmann          Silkeborg OK                 D21         Bane 2        13:40 
    7670924 Claus Rasmussen             OK Roskilde                  H40         Bane 2        13:43 
            Karsten Jøhnk               OK SYD                       H50         Bane 2        13:46 
     999923 Caroline Konring            Søllerød OK                  D21         Bane 2        13:49 
     889245 Henrik Nielsen              Tisvilde Hegn OK             H50         Bane 2        13:52 
            Caroline Ryge Carlsen       OK Øst Birkerød              D21         Bane 2        13:55 
            Erik Krogh                  Kolding OK                   H50         Bane 2        13:58 
            Conor Klingenberg           Faaborg OK                   H20         Bane 2        14:01 
     681843 Jens Bentsen                OK Øst Birkerød              H50         Bane 2        14:04 
     680028 Camilla Søgaard             Horsens OK                   D21         Bane 2        14:07 
     520802 Jørgen Nielsen              OK S.G.                      H40         Bane 2        14:10 
            Holger Refslund             Herning Orienteringsklub     H20         Bane 2        14:13 
     529615 Flemming Vejsnæs            OK Sorø                      H50         Bane 2        14:16 
     992424 Cæcilie Christoffersen      Søllerød OK                  D21         Bane 2        14:19 
            Ole Andersen                Herning Orienteringsklub     H50         Bane 2        14:22 
     502271 Henriette Kloste Rokkjær    OK Pan Århus                 D21         Bane 2        14:25 
     500101 Claus Carlsen               OK Øst Birkerød              H50         Bane 2        14:28 
            Mogens Finderup             OK Pan Århus                 H40         Bane 2        14:31 
            Agnes Elfving               IFK Mora OK, Sverige         D21         Bane 2        14:34 
            Knud Jespersen              OK Snab                      H50         Bane 2        14:37 
            Anne-Mette Nørregaard       OK FROS                      D21         Bane 2        14:40 
     501265 Lars Munktved               Allerød OK                   H40         Bane 2        14:43 
     570105 Finn Johannsen              Ballerup OK                  H50         Bane 2        14:46 
     504400 Pernille Brunste Jacobsen   OK Øst Birkerød              D21         Bane 2        14:49 



Bane 3  (15)   11.6 km   29 K 

     505584 Knud Erik Thomsen           Svendborg OK                 H60         Bane 3        13:11 
            Erik Damgaard               Faaborg OK                   H60         Bane 3        13:14 
     428893 Kurt Petersen               Odense Politis Idrætsforenin H60         Bane 3        13:17 
     250091 Ole Vexø                    Tisvilde Hegn OK             H60         Bane 3        13:20 
     263569 Jes Henrik Steen            OK Øst Birkerød              H60         Bane 3        13:23 
     407783 Marianne Lynge Krogh        Kolding OK                   D40         Bane 3        13:26 
     407200 Tage V. Andersen            OK Øst Birkerød              H60         Bane 3        13:29 
    1395502 Jan Hausner                 OK S.G.                      H60         Bane 3        13:32 
            Flemming Johannsen          Silkeborg OK                 H60         Bane 3        13:35 
     351391 Børge Iwersen               OK Melfar                    H60         Bane 3        13:38 
     364925 John Rasmussen              Silkeborg OK                 H60         Bane 3        13:41 
            Niels Duedahl               OK Sorø                      H60         Bane 3        13:44 
     243196 Jens Sørensen               OK West                      H60         Bane 3        13:47 
     505599 Christian Strandgaard       Søllerød OK                  H60         Bane 3        13:50 
    1401716 Anette Lund                 OK GORM                      D40         Bane 3        13:53 



Bane 4  (3)    10.6 km   27 K 

     426970 Hanne Ljungberg             OK SYD                       D50         Bane 4        13:02 
     500199 Tove Sonne Andersen         OK Øst Birkerød              D50         Bane 4        13:05 
            Ingrid Johannsen            Silkeborg OK                 D50         Bane 4        13:08 



Bane 5  (8)    8.4 km   19 K  

     213903 Ansa MacLassen              AKIF                         D60         Bane 5        13:03 
     889648 Ole Hoffmann                OK FROS                      H70         Bane 5        14:00 
    1401715 Josefine Lind               OK GORM                      D16         Bane 5        14:03 
     351390 Karin Iwersen               OK Melfar                    D60         Bane 5        14:06 
     259038 Herluf Jensen               Svendborg OK                 H70         Bane 5        14:09 
     426069 Marta Kliem                 Farum OK                     D16         Bane 5        14:12 
            Jack Skrydstrup             Kolding OK                   H70         Bane 5        14:15 
    1395501 Birgit Hausner              OK S.G.                      D60         Bane 5        14:18 



Bane 7  (1)    3.9 km   11 K  

     426051 Malte Kliem                 Farum OK                     H12         Bane 7        13:54