Klubresultatliste – Påsken 2015, dag 2

2015-04-03
AKIF
D40A 13. Mette Møller Nielsen 44:04 +13:23
H21A 22. Tue Strøm Jensen 54:58 +13:05
H21A 25. Jes Mose Jensen 57:31 +15:38
H21A 32. Hans Kresten Larsen 1:07:20 +25:27
H65A 34. Ole Christiansen 45:24 +13:00
H75A 2. Per Møller 31:03 +2:15
Aalborg OK
D-18A Cecilie S. Udholm Ikke startet
D-20A Marie-Louise Møller Ikke startet
D21AK 7. Helle Bobach 37:02 +5:31
D21AK 11. Anna Bobach 40:01 +8:30
D21B 8. Malene Aagaard Nielsen 39:51 +10:35
D35B 28. Helle Sjørup Nielsen 1:11:39 +44:05
D45AK 11. Tina Udholm 34:45 +11:35
D45B 22. Inge Mogensen 45:55 +19:14
D45B 25. Marianne Pedersen 47:30 +20:49
D50A 12. Dorte Filskov 39:37 +8:21
D60A Kirsten Bobach Ikke startet
H-10A 2. Jonathan Birk Nielsen 19:23 +0:55
H-10A Christoffer Vang Bobach Fejlst.
H-10B 33. Marius Vang Bobach 31:13 +16:49
H-16A 28. Marko Birk Nielsen 56:20 +25:26
H-16B 1. Simon Reimers 24:58
H-18A 1. Christian Møller 37:37
H21A 35. Rene Korsgaard Brund 1:22:35 +40:42
H21AK 8. Claus Bobach 39:51 +5:52
H21AK 26. Andreas Popp 45:45 +11:46
H21AK 41. Thomas Lindschouw 57:20 +23:21
H21AK 44. Morten Vang Jensen 1:00:00 +26:01
H21AK Brian Aagaard Nielsen Fejlst.
H21AM 2. Bjarke Boserup 37:16 +0:20
H21AM 6. Mikkel Johansen 38:33 +1:37
H21AM 15. Kristoffer Sloth 44:17 +7:21
H35B 11. Jacob Lihm 44:05 +16:49
H40A 5. Jørgen Schnack 52:25 +4:53
H40A 10. Bo Birk Nielsen 57:28 +9:56
H45A 9. Claus S. Pedersen 42:03 +8:21
H50A 4. Jan Møller 33:49 +2:41
H50A 8. Søren Theilgaard 39:44 +8:36
H50A 30. Søren Flytkjær 47:54 +16:46
H50A 39. Michael Fischer 50:19 +19:11
H65A 15. Poul Bobach 40:43 +8:19
H65A 26. Ulf Mogensen 43:26 +11:02
Aalborg P.I. o-afd.
H55A 47. Hans Pedersen 59:13 +23:16
H55A Egon Sloth Fejlst.
H65A 11. Gorm Jespersen 38:26 +6:02
Aarhus 1900 Orientering
D-12B 5. Klara Lind Toustrup 25:53 +2:11
D-14A 13. Astrid Gylling Hougaard 33:57 +8:50
D-14A 17. Maria Bo Kølbæk 39:03 +13:56
D-16A 20. Karen Abildgård Poulsen 44:43 +15:19
D-20A 5. Anne Ekhard Edsen 46:19 +10:13
D21AK 9. Marie Dybdal 39:12 +7:41
D21AK 23. Anne Lysgaard Schulz 49:22 +17:51
D21AK 24. Mette Lysgaard Schulz 49:55 +18:24
D35B 15. Pia Bo Kølbæk 43:07 +15:33
D35B 20. Hanne Gylling 51:32 +23:58
D40A 22. Anne Lind Toustrup 54:38 +23:57
D50A 15. Anne Ellekrog 42:06 +10:50
D50A 28. Vibeke Ekhard Edsen 48:39 +17:23
D50A 33. Inge Kølbæk Bonne 51:08 +19:52
D55A 5. Birgitte Halle 34:40 +5:08
D60A 8. Lone Dybdal 35:14 +6:00
D60A 28. Lone Christensen 52:43 +23:29
D60A 29. Birgit Rasmussen 53:10 +23:56
D60A 32. Randi Jensen 1:08:22 +39:08
D65A 18. Birthe Worm 46:31 +17:19
D65A 32. Lene Kring Andersen 1:15:11 +45:59
D70A 22. Ellen Laustsen 53:33 +29:43
D75A 6. Bodil Buchtrup Jensen 34:37 +10:08
H-14A 28. Mikkel Bo Kølbæk 38:39 +17:53
H-14B 4. Tobias Halle 33:24 +13:46
H-20A 10. Jonas Abildgård Poulsen 1:31:22 +47:24
H21AM 7. Sune Dupont 38:37 +1:41
H21AM 9. Anton Rasmussen 39:51 +2:55
H21B 1. Peter Friis Østergaard 30:13
H35A 12. Per O. Espegren 1:09:24 +27:15
H35B 16. Rune Rasmussen 56:27 +29:11
H35B 20. Jens Peder Kristensen 1:06:50 +39:34
H40A 20. Jan Kølbæk 1:11:45 +24:13
H45A 28. Anders Tversted 50:34 +16:52
H45A 32. Kim Poulsen 52:23 +18:41
H50A 12. Allan Hougaard 41:46 +10:38
H50A 16. Anders Edsen 44:06 +12:58
H50A 41. Bjørn Sommer 50:33 +19:25
H55A 70. Erik Søgaard 1:26:30 +50:33
H55AK Øjvind Brøgger Ikke startet
H60A 20. Keld Abrahamsen 41:27 +8:20
H65A 73. Olaf Christensen 1:05:39 +33:15
H65A 75. Asbjørn Maintz Andersen 1:08:26 +36:02
H70A 35. Per Lind Jensen 56:07 +19:22
H75A 26. Per Rønnau 1:05:22 +36:34
H75A 27. Evald Laustsen 1:08:52 +40:04
Allerød OK
D-10A 7. Cecilie Broman 38:20 +17:10
D-10A 10. Lea Hougaard 2:12:04 +110:54
D-10A Cecilie Ertmann Fejlst.
D-10B 6. Frida Kärner Grooss 21:17 +5:55
D-10B 8. Julie Nørgaard 21:29 +6:07
D-12A 6. Amalie Ertmann 21:44 +3:15
D-12A 8. Hedda Kärner Grooss 22:52 +4:23
D-16A 8. Frederikke Danielsen 35:36 +6:12
D21AK 3. Merete Nørgaard 33:22 +1:51
D21C 15. Marlene Marager 42:02 +15:54
D21C Lisette Fugman Fejlst.
D21C Lisette Fugmann Ikke startet
D35B 2. Majken Maarup 28:38 +1:04
D40A 7. Kersti Kärner 39:19 +8:38
D40A 12. Henriette Broman 44:03 +13:22
D45A 35. Lise Jonasen 54:51 +21:51
D45A 38. Jytte Olander Rasmussen 1:05:07 +32:07
D45AK Anita Hougaard Fejlst.
D45B 29. Rikke Ertmann 48:40 +21:59
D45B Lisbeth Reindel Ikke startet
D50A 4. Naja Dan Møller 34:55 +3:39
D50A 5. Birgitte Birck 35:05 +3:49
D50A 6. Dorthe Munktved 35:12 +3:56
D50A 39. Helle Thyme 55:28 +24:12
D50A 52. Maria Iben Sell-Petersen 1:19:55 +48:39
D50A Charlotte Bergmann Fejlst.
D50A Ulla Place Petersen Fejlst.
D55AK 2. Annette Danielsen 28:32 +6:17
H-10B 12. Mads Christian Maarup 18:41 +4:17
H-10B 22. Johannes Marager 21:22 +6:58
H-10B 25. Tore Emil Maarup 23:46 +9:22
H-12A 3. Oscar David Broman Jensen 17:36 +0:47
H-12A 19. Valdemar Marager 32:11 +15:22
H-12B 5. Hjalte Nørgaard 22:19 +3:56
H-14A 7. Theis Munktved 25:21 +4:35
H-16A 4. Emil Olander Lorenz 34:48 +3:54
H-16A 11. Lasse August Helweg 38:40 +7:46
H-16A 16. Mikkel Lau Petersen 40:52 +9:58
H-16A 18. Mikkel Meldgaard 43:41 +12:47
H-16A 21. Eskil Nordahl Fundal 48:07 +17:13
H-18A 9. Andreas Duc Jørgensen 45:05 +7:28
H21A 10. Stefan Frands Petersen 45:16 +3:23
H40A 1. Torben Nørgaard 47:32
H40A Jesper Grooss Ikke startet
H45A 1. Jens Knud Maarup 33:42
H45A 37. Michael Ertmann 54:20 +20:38
H45A 46. Jens Thamdrup 1:00:26 +26:44
H45A Anders Marager Fejlst.
H45AK 1. Lars Munktved 26:55
H45B 10. Troels Nielsen 46:54 +27:39
H50A 22. Jørgen Rolighed Thyme 45:13 +14:05
H55AK 33. Johnny Frands Eriksen 44:45 +23:29
H60A 32. Erik Sørensen 45:43 +12:36
H80A 1. Lasse Fugmann Thamdrup (UFK) 19:38
Amager OK
H-14B 5. Andreas Sparre Højsted 33:31 +13:53
H-20C 4. Sebastian Sparre Højsted 34:39 +14:51
H21AK 18. Tajs Hviid Pedersen 44:20 +10:21
H45AK 19. Flemming Sparre Sørensen 38:32 +11:37
H55AK 23. Jan Bartnik 39:48 +18:32
Argus
D65A 13. Christa Zwikker 38:38 +9:26
H70A 16. Dirk Zwikker 44:52 +8:07
Asker Skiklubb
H-12B 14. Mathias Nyhaug 37:48 +19:25
H35B 9. Arild Nyhaug 41:24 +14:08
Austmarka
H55A 13. Bjorn Solbergseter 43:26 +7:29
BUL Tromsø
H21AK 24. Ola Bratlie 45:12 +11:13
Ballerup OK
D-10B 4. Alvilde Gemmer Hanghøj 20:34 +5:12
D-10B 17. Andrea Fritsdal Truelsen 26:47 +11:25
D-10B 23. Sofie Degn Berthelsen 32:55 +17:33
D21C 14. Mette Hvene Rasmussen 41:52 +15:44
D35B 1. Signe Hanghøj 27:34
D35B 4. Tina Ottesen 31:03 +3:29
D35B 6. Stine Fritsdal 34:02 +6:28
D35B 11. Vibeke Warberg Rohde 38:51 +11:17
D35B 26. Inge K. Kristoffersen 1:05:54 +38:20
D40A 5. Anne Marie Thommesen 37:14 +6:33
D40A 15. Diana Cederberg 46:00 +15:19
D45AK 16. Maiken Andersen 44:45 +21:35
D45B 6. Tina Nielsen 33:12 +6:31
D45B 7. Janni Anette Helweg 33:55 +7:14
D45B 18. AnneLi Aabye 42:58 +16:17
D45B 35. Inge Lene Holm 59:40 +32:59
D50A 49. Helle M. Frederiksen 1:08:52 +37:36
D50A Annette Bonde Fejlst.
D55A 15. Siri Klausen 42:33 +13:01
D55A 28. Ellen Kühn Jensen 50:57 +21:25
D55A 34. Alice Brødsgaard 56:56 +27:24
D55A 38. Birte Langkilde 1:05:16 +35:44
D60A 22. Liselotte Andersen 43:16 +14:02
D60A 24. Johanne Lind 45:46 +16:32
D65A 24. Ninna Simonsen 50:59 +21:47
D70A 18. Lisbeth Jensen 48:12 +24:22
D70A 26. Anne Hultengren 1:11:45 +47:55
D75A 3. Kirsten Truelsen 31:47 +7:18
D75A 10. Susan Tamberg 49:58 +25:29
D-begynder 9. Yrsa Sørensen 58:25 +34:00
H-10B 2. Asbjørn Gemmer Hanghøj 15:31 +1:07
H-10B 4. Eskild Gemmer Hanghøj 16:20 +1:56
H-10B 5. David Warberg Ploug 16:41 +2:17
H-12A 5. Magnus Andersen 18:47 +1:58
H40A 14. Morten Ploug 1:02:42 +15:10
H45A 7. Alex Ottesen 41:46 +8:04
H45A 36. Claus Cederberg 53:09 +19:27
H45A 42. Ole Meldgaard 57:20 +23:38
H45A Carsten Gemmer Hanghøj Fejlst.
H45A Steffen Truelsen Fejlst.
H45AK 18. Bo Berthelsen 38:13 +11:18
H50A 33. Frank Rasmussen 48:54 +17:46
H50A 61. Lasse Lybek Jensen 1:08:53 +37:45
H50A 63. Torben Schorlemmer 1:15:41 +44:33
H55A 18. Gregers Jørgensen 46:25 +10:28
H55A 21. Jørgen Skaarup 47:09 +11:12
H55A 30. Lars Hanghøj Petersen 51:05 +15:08
H55A 43. Flemming Vejen 55:53 +19:56
H55A 56. Niels Aabye 1:03:03 +27:06
H55AK 44. Jørgen Thomsen 1:17:37 +56:21
H60A 12. Peter Nørgaard 39:46 +6:39
H65A 50. Jimmy Hoen 51:26 +19:02
H65A 57. Jørn Simonsen 52:54 +20:30
H65A 65. Jan Kristoffersen 59:30 +27:06
H70A 13. Per Aaes Christoffersen 44:02 +7:17
H70A Poul R. Breiy Fejlst.
H75A 19. Govert Heede 48:26 +19:38
H75A 28. Finn Hultengren 1:12:07 +43:19
H75A Gunnar Tamberg Fejlst.
Birkenes IL
H45AK Svein Roar Jonsmyr Ikke startet
Borasca
D55A 37. Anita Baerts 1:03:02 +33:30
H45A Noël Nijsten Fejlst.
H55A 67. Johan Claes 1:16:45 +40:48
Braunschweiger MTV
D21C 25. Sonja Struckmann 1:04:58 +38:50
D50A 8. Liisa Rihko-struckmann 36:02 +4:46
H-20AM 1. Magnus Struckmann 38:30
H45A 23. Jens Struckmann 48:30 +14:48
Bö orienteringslag
D70A 10. Synnove Dalva 38:00 +14:10
H40A 3. Steinar Lande 50:32 +3:00
H60A 14. Per Chr. Hagen 40:03 +6:56
H70A 44. Arne Lande 1:03:31 +26:46
C.O.Liège
D45A 19. Kerstin Buchacker 44:13 +11:13
DSR´s O-sektion
H45A 26. Helge Tillingsøe 49:26 +15:44
Døvania
D21C 11. Janne Boye Niemelä 36:55 +10:47
H21AK 38. Peter Niemelä 55:47 +21:48
H21AK 56. Lars Ryberg Vikkelsø 1:07:29 +33:30
H21AK 57. Mikkel Pedersen 1:07:40 +33:41
H21AK Henrik Eklund Fejlst.
H65A 74. Marek Mir-Mackiewicz 1:08:14 +35:50
Ebeltoft
D-10B Ellen Hemmer Ikke startet
H-10B Mads Emil Hemmer Ikke startet
H-12A Asger Hemmer Ikke startet
H-12A Oskar Hemmer Ikke startet
Eiker o-lag
D-16A 13. Thea Dyrkorn 37:28 +8:04
D-16A Ane Dyrkorn Fejlst.
Eslövs friluftsklubb
H21AM 10. Thomas Nilsson 39:56 +3:00
H45AK 6. Arne Thell 31:25 +4:30
FIF Hillerød Orientering
D-10A 8. Alde Funder Skovlyst 41:10 +20:00
D-12A 1. Siri Simonsen 18:29
D-12A 4. Sigrid Høyer Staugaard 19:38 +1:09
D-12A Mathilde Poulsen Ikke startet
D-14A 6. Freya Halberg Petersen 29:06 +3:59
D-14B 1. Cecilie Kreutzmann 20:53
D-14B 3. Freja Splittorff 22:18 +1:25
D-16A 1. Annika Simonsen 29:24
D-16A 2. Nikoline Holm Splittorf 30:42 +1:18
D-16B 2. Karoline Hartmeyer 33:06 +4:57
D-18A 1. Marie Cecilie Hartmeyer 32:10
D-18A 2. Camilla Larsen 32:13 +0:03
D-18A 5. Isabella Kempff-Andersen 38:55 +6:45
D21AK 8. Julie Ingvardsen 38:24 +6:53
D21AM 2. Line Brun Stallknecht 32:35 +1:37
D21C 2. Lene Alkjær 27:43 +1:35
D35A 2. Rikke Nygaard Monrad 46:13 +2:20
D35B 5. Heidi Holmberg 31:38 +4:04
D40A 1. Maria M. Høyer Staugaard 30:41
D40A 10. Tine Alkjær 42:20 +11:39
D45A 17. Bente Kjær Hemmingsen 43:15 +10:15
D45A 25. Christina Hartmeyer 48:23 +15:23
D45AK 1. Sandra Simonsen 23:10
D45B 1. Louise Holm Splittorff 26:41
D45B 31. Lena Koch Gehlshøj 49:58 +23:17
D50A 1. Anne Maarup 31:16
D50A 3. Maria Douglas Stilling 34:14 +2:58
D50A 13. Lotte Friberg 40:14 +8:58
D60A 2. Eva Konring Olesen 29:47 +0:33
D60A 20. Betty Folino 41:03 +11:49
H-10A 3. Gustav Kjær Hemmingsen 23:24 +4:56
H-10B 9. Torbjørn Høyer Staugaard 17:43 +3:19
H-10B 11. Malte Cook Simonsen 18:29 +4:05
H-10B 13. Frederik Holmberg 18:46 +4:22
H-10B 20. Odin Brun Stallknecht 20:34 +6:10
H-10B 27. Lucas Lauterbach Alkjær 25:23 +10:59
H-10B 30. Asmus Brun Stallknecht 29:16 +14:52
H-12A 6. Gustav L. Holmberg 20:30 +3:41
H-12B 3. Lasse Alkjær Eriksen 19:59 +1:36
H-12B 8. Marius Nyhegn 23:29 +5:06
H-14A 3. Frederik Holm Splittorf 22:47 +2:01
H-14A 8. Lukas Kjær Hemmingsen 25:55 +5:09
H-14A 10. Andreas Vestergaard Olsen 30:22 +9:36
H-14A 35. Asger Lindgreen Holmberg 59:59 +39:13
H-16A 5. Malte Kjær Hemmingsen 35:13 +4:19
H-16A 8. Malthe Poulsen 35:57 +5:03
H-16A Thomas Steinthal Ikke startet
H-16AK 2. Andreas Alkjær Eriksen 38:56 +1:48
H21A 15. Anders Konring Olesen 47:31 +5:38
H21A 17. Ulrik Staugaard 50:41 +8:48
H21AK 15. Rune Funder 43:04 +9:05
H35A 1. Rune Nygaard Monrad 42:09
H35A 3. Mads Ingvardsen 44:41 +2:32
H35A 5. Mads K. Larsen 46:39 +4:30
H35B 2. Jes Nyhegn 32:39 +5:23
H35B 8. Frank Holmberg 40:55 +13:39
H45A 5. Thomas Eriksen 40:20 +6:38
H45A 6. Claus Brun Stallknecht 41:07 +7:25
H45A 29. Michael Splittorf 50:53 +17:11
H45AK 27. Karl Kristian Hartmeyer 41:39 +14:44
H45AK 36. Henrik Poulsen 46:16 +19:21
H50A 1. Bo Simonsen 31:08
H50A Lars Simonsen Fejlst.
H55A 16. Jens Viktor Nørgaard 44:44 +8:47
H55AK 35. Chris Bagge 45:41 +24:25
H65A 25. Karsten Schultz 43:25 +11:01
H65A Emil Olesen Fejlst.
H70A Jørgen Chr. Nielsen Fejlst.
H70A Leif Sig Fejlst.
H75A 10. Henning Løwenstein 38:05 +9:17
FSK Orientering
D65A 15. Lise Kolte 43:18 +14:06
D70A 12. Inger Jensen 40:18 +16:28
D70A 29. Jytte Eltang 1:26:53 +63:03
H-16A 20. Thomas Gefke Thuesen 46:28 +15:34
H-16A 26. August Thygesen 52:52 +21:58
H50A 10. Per Hansen 40:19 +9:11
H55A 34. Kurt Thuesen 52:31 +16:34
H55A 50. Claus Wigen 1:00:38 +24:41
H65A 69. Karl Aage Hald 1:01:37 +29:13
H65A 78. Tom P. Neesgaard 1:10:46 +38:22
Faaborg OK
D-12A 9. Amanda modler Hedemann 23:41 +5:12
D-14A 25. Kristine Rosenkjær 1:20:47 +55:40
D-18A 6. Sarah Nissen Pedersen 39:16 +7:06
D-18A 10. Anna Klingenberg 54:25 +22:15
D-20A 1. Caroline Gjøtterup 36:06
D-20A 6. Laura Bøgh 49:49 +13:43
D-20C 7. Louise Bøgh 36:03 +8:37
D21A 5. Ita Klingenberg 35:13 +4:10
D21A 12. Inge S. Knudsen 39:37 +8:34
D35B 27. Dorthe Rosenkjær 1:10:53 +43:19
D45A 31. Ethna Cavanagh 52:19 +19:19
D45AK 22. Helle Andersen 51:20 +28:10
D45B 12. Ellen Møller 37:59 +11:18
D50A 55. Karen Lise Bøgh 1:23:38 +52:22
D55AK 13. Mette Oscar 52:25 +30:10
D60A 21. Lis Knudsen 42:22 +13:08
D65A 11. Lotte Hjort 37:36 +8:24
D70A 28. Tove Skovlyst 1:21:54 +58:04
D75A 5. Inger Andersen 33:51 +9:22
D-begynder 5. Bettina Nissen Pedersen 44:04 +19:39
H-10B Aske Hedemann Fejlst.
H-14A 9. Peter Modler Hedemann 26:59 +6:13
H-14A 23. Oliver Thorsing Christensen 35:44 +14:58
H-16A 23. Daniel Nissen Pedersen 50:18 +19:24
H-16A Andreas Mikkelsen Fejlst.
H21A 18. Bjarne Skovgaard Knudsen 52:16 +10:23
H21A 23. Simon L.J. Kristensen 55:55 +14:02
H21AK 10. Søren Klingenberg 40:59 +7:00
H21AK 28. Johnny Rosenkjær 47:00 +13:01
H21AK 32. Bent Mikkelsen 50:48 +16:49
H21AK 48. Kristian Rosenkjær 1:01:43 +27:44
H21AK 50. Henning Hedemann 1:02:05 +28:06
H21AK 64. Hans Erik Larsen 1:18:32 +44:33
H21C 2. Henning Pedersen 1:23:03 +53:46
H35B 7. Morten Christensen 39:29 +12:13
H45B 4. Morten Heidtmann Pedersen 29:15 +10:00
H60A 37. Kurt Petersen 47:25 +14:18
H60A 52. Mogens Bøgh 50:49 +17:42
H65A 9. Erik Damgaard 37:19 +4:55
H65A 48. Erik Ljungdahl 50:02 +17:38
H65A 72. Morten Lassen 1:05:38 +33:14
H65A 82. Leif Skovgaard Knudsen 1:24:55 +52:31
H70A 37. Aksel Skovlyst 56:38 +19:53
H75A 6. Hans Larsen 35:08 +6:20
Farum OK
D-10B Ellen Hollingberry Ikke startet
D40A 6. Christina Snedker 37:51 +7:10
D45AK 8. Birgitte Skytthe 33:28 +10:18
D55AK Susanne Christiansen Ikke startet
D60A 10. Erna Søndergård 36:21 +7:07
D60A 17. Annlou Husen 39:30 +10:16
H-12A 10. Marius Snedker Storgaard 24:49 +8:00
H-14B 6. Kasper Skytthe 37:48 +18:10
H-16A 12. Mikkel Lyskjær Jensen 38:57 +8:03
H-20A 1. Malthe Gaardsdal 43:58
H21AK Jesper Jensen Fejlst.
H35B 5. Frederik Storgaard 34:55 +7:39
H65A 62. Ole Christiansen 54:49 +22:25
H65A 83. Ole Husen 1:25:30 +53:06
H70A 11. Thomas Søes 43:20 +6:35
H75A 15. Bendt Frandsen 40:57 +12:09
H75A 24. Holger Karlsmose 54:14 +25:26
Fredensborg OK
H60A 19. Max Prang 41:22 +8:15
Gjø-Vard o-lag
D45B 3. Barbro Falck-Ytter 31:10 +4:29
H60A 6. Arnfinn Pedersen 37:09 +4:02
Halden SK
D21A 2. Bodil Helgerud 31:37 +0:34
H21A 4. Øyvind Helgerud 42:43 +0:50
Hamar orienteringsklubb
D70A 8. Marith Brekke 34:40 +10:50
H70A 40. Harald Brekke 58:46 +22:01
H70A Ole Johan Vangen Fejlst.
Haslev OK
D21AK 28. Mille Skjold 53:05 +21:34
D21B 13. Vibeke Christensen 45:36 +16:20
D45AK 13. Marianne Skjold 36:47 +13:37
D55AK 11. Birgit Christensen 47:16 +25:01
D55AK Kirsten Petersen Ikke startet
H-20B 7. Magnus Olsen 45:32 +20:38
H21B 9. Jesper Hansen Nielsen 57:52 +27:39
H45B 8. Gert Olsen 40:20 +21:05
H55AK 30. Per Christensen 44:20 +23:04
Hedrum O-lag
D75A 2. Margith Reppesgård 28:46 +4:17
Helsingborg SOK
D55AK 4. Eva Emanuelsson 29:44 +7:29
H55AK 4. Sven-åke Emanuelsson 23:59 +2:43
Helsingør SOK
D55A 7. Lene Jensen 36:27 +6:55
D55AK 3. Birgitte Krüger 29:14 +6:59
D65A 6. Kirsten Ellekilde 33:09 +3:57
H55A Rolf Lund Ikke startet
H60A 13. Flemming Wendelboe 40:00 +6:53
H65A John Pihl Fejlst.
H70A 6. Leif Kofoed 41:01 +4:16
H75A 2. Jørgen Jensen 31:03 +2:15
H75A 12. Flemming Larsen 39:05 +10:17
H80A Peter Larsen Fejlst.
Herlufsholm OK
D-10B 10. Signe Torp-Lupnaav 22:06 +6:44
D-10B 21. Amalie Magnusson 29:44 +14:22
D-20B 1. Kristine Børsting 28:27
D-20C 5. Katrine Hansen 33:12 +5:46
D21AM 9. Lise Ravnshøj Andersen 53:01 +22:03
D21C 7. Ilsabe Børsting 31:35 +5:27
D35B 13. Karen Torp-Lupnaav 40:08 +12:34
D40A 21. Henriette Hansen 53:57 +23:16
D45A 16. Birgit Børsting 42:42 +9:42
D45A 34. Lykke Berg 54:48 +21:48
D45AK 24. Helle Hansen 57:14 +34:04
D50A 24. Tine Meyhoff Petersen 47:20 +16:04
D50A 53. Lone Jørgensen 1:20:37 +49:21
D60A 3. Merete Ravnshøj Andersen 31:23 +2:09
D60A 5. Lene Hansen 32:59 +3:45
D65A 30. Lena Hansen 1:06:41 +37:29
D-begynder 8. Katrine Nielsen 58:23 +33:58
H-10B Hjalte Magnusson Fejlst.
H-16AK 1. Kaare Børsting 37:08
H-20AM 13. Sebastian Hansen 1:12:34 +34:04
H-20C 3. Kevin Jacobsen 24:29 +4:41
H21AM 13. Martin Hansen 42:02 +5:06
H35B 19. Stig Andersen 1:03:00 +35:44
H40A 18. Anders Knudsen 1:08:19 +20:47
H45AK 49. Peter Hansen 1:37:44 +70:49
H50A 29. Jesper Børsting 47:17 +16:09
H50A 62. Henrik Mathiesen 1:13:38 +42:30
H55A 5. Arne Kristensen 40:45 +4:48
H55A 60. Torben Kristensen 1:04:53 +28:56
H55A 68. Kaj Munch 1:18:56 +42:59
H55AK 5. Jesper Rene Mortensen 27:01 +5:45
H60A 29. Frede Scheye 44:26 +11:19
H60A 64. Helmuth Hansen 1:02:29 +29:22
H65A 32. Preben Lupnaav 45:04 +12:40
H70A 41. Niels Lyhne 59:50 +23:05
H70A 42. Jens Asserbo 1:01:03 +24:18
H80A Bent Børsting Ikke startet
Herning Orienteringsklub
D-20B 4. Ida Fine Bøtker 37:38 +9:11
D21AM 10. Stine Taudahl Søndergaard 1:02:19 +31:21
D21B 9. Signe Arvad Kristensen 40:02 +10:46
D35B 14. Irene B. Schmidt 41:07 +13:33
D50A 2. Lucia Aagaard 33:17 +2:01
D50A 16. Susanne Kristensen 42:43 +11:27
D55A 8. Gitte Isen 38:55 +9:23
D55A 30. Bodil Schulz 54:50 +25:18
D60A 14. Anni Jensen 38:27 +9:13
D60A 19. Helga Søby 40:10 +10:56
D70A 17. Bitten Nielsen 47:02 +23:12
H-10A 6. Nichlas Dag Vestergård 35:12 +16:44
H-14A 2. Daniel B. Schmidt 21:52 +1:06
H-18A 7. Alex Heldgaard Kristensen 43:06 +5:29
H-20B 5. Rasmus Mølgaard Andersen 37:48 +12:54
H21AK 46. Dennis Heldgaard Kristensen 1:00:22 +26:23
H21AK 51. Jesper Hedevang 1:02:28 +28:29
H21C Morten Isen Ikke startet
H35A 15. Dennis Sasser 1:57:36 +75:27
H45A 41. Kim B. Schmidt 56:41 +22:59
H45AK 30. Lars Klode (UFK) 43:45 +16:50
H45B 5. Erik Dag Nielsen 30:26 +11:11
H50A 23. Kenn Heldgaard Kristensen 45:43 +14:35
H50A 38. Svend Erik Hedevang 50:18 +19:10
H50A Søren Andersen Fejlst.
H55A 52. Søren Søgaard Nielsen 1:02:16 +26:19
H60A 14. Ole Andersen 40:03 +6:56
H60A 26. Kaj Kaspersen 43:26 +10:19
H65A 1. Jens Jørgen Jensen 32:24
H65A 23. Torben Isen 43:05 +10:41
H65A 28. Flemming Sasser 44:40 +12:16
H65A 64. Frede Rasmussen 58:48 +26:24
H70A 20. Frants Nielsen 46:07 +9:22
H75A 8. Asger Kristensen 36:03 +7:15
Hisøy OK
H45B 12. Stein Olav Strøm 1:06:45 +47:30
Holbæk OK
D-14B 9. Rebekka Sabram 1:15:14 +54:21
D-16AK 3. Carmen Cecilie Christensen 50:40 +22:15
D-20C 3. Mette Thiesen 29:08 +1:42
D21A 15. Astrid Thomsen 47:01 +15:58
D40A 25. Anette Lindegård Christensen 1:02:32 +31:51
D45A 32. Lenette Schunck Svendsen 52:43 +19:43
D45A 40. Sanne Lund Kolenda 1:08:38 +35:38
D50A 58. Cristina Kümmel 2:44:51 +133:35
H-10B 23. Markus Emil Thomsen 23:04 +8:40
H-12B 12. Simon Klinkby 29:45 +11:22
H-14B 7. August Bo Christensen 38:00 +18:22
H-14B 9. Gabriel Bo Christensen 42:55 +23:17
H-18A 14. Mathias Klinkby 50:05 +12:28
H-20A 9. Peter Lauritzen 1:05:27 +21:29
H21AK 59. Martin Bjørling Thomsen 1:10:10 +36:11
H40A 19. Bjark Bo Christensen 1:08:24 +20:52
H45A 50. Søren Klinkby 1:03:46 +30:04
H45AK 47. Morten Vogelius 1:08:10 +41:15
H50A 46. Jan Thiesen 54:15 +23:07
H60A 51. Bent Jensen 50:30 +17:23
H70A 54. Mogens Jensen 1:17:04 +40:19
H-begynder Jacob Lund Kolenda Ikke startet
Horsens OK
D-10A 3. Ella Klærke Mikkelsen 28:00 +6:50
D-10A 6. Johanne Skouboe 32:09 +10:59
D-10A 9. Natalie Hastrup Dyrlund 54:07 +32:57
D-12A 5. Theresa Skouboe 19:58 +1:29
D-12A 10. Laura Holm Nielsen 23:53 +5:24
D-12A Trine Beuchert Madsen Ikke startet
D-12B Eline Rahbek Thyssen Ikke startet
D-14A 5. Rebecca Loft Thyssen 28:57 +3:50
D-14A 8. Anne Sofie Thyssen Harfot 30:02 +4:55
D-14A 24. Karoline Beuchert Thomsen 49:21 +24:14
D-16A 10. Alberte Karoline Loft Thyssen 37:02 +7:38
D-16A 23. Elise Purup-Nielsen 49:17 +19:53
D-16A 24. Ida Hedver Thesbjerg 49:20 +19:56
D21AK 4. Henriette Baun Gautier 34:28 +2:57
D21AK 18. Mette Ellegaard Kokholm 45:20 +13:49
D35A 4. Maiken Rahbek Thyssen 53:14 +9:21
D35B 24. Malene Bønlykke Riis 1:03:09 +35:35
D40A 2. Rikke Holm Jensen 31:17 +0:36
D40A 8. Irene K. Mikkelsen 39:23 +8:42
D40A 18. Runa Iversen 52:15 +21:34
D45A 4. Susanne Loft Thyssen 36:45 +3:45
D45A 6. Berit Harfot 38:07 +5:07
D45AK 17. Gitte Franck Dyrlund (UFK) 47:34 +24:24
D45B 10. Charlotte Wilsky 37:20 +10:39
D55A 6. Britta Ank Pedersen 35:33 +6:01
D55A 19. Karen Sieg 47:19 +17:47
D55A 25. Lene Kofoed Petersen 50:05 +20:33
D55A 33. Susanne Baun 56:52 +27:20
D55A 39. Claudia Schmidt Thomsen 1:06:46 +37:14
D55AK 12. Erna Germann 49:16 +27:01
D60A Tove Straarup Ikke startet
D65A 2. Elin Holm Jensen 29:35 +0:23
D65A 8. Trille Ditlevsen 35:06 +5:54
D70A 15. Aase Thyssen 45:01 +21:11
D70A 30. Birgit Grynderup 1:50:59 +87:09
H-10B 1. Lasse Rahbek Thyssen 14:24
H-10B 24. Rasmus Efsen 23:23 +8:59
H-12A 1. Jacob Klærke Mikkelsen 16:49
H-12A 8. Jonas Ellegård Kokholm 22:21 +5:32
H-12A 18. Julianus Hastrup Dyrlund 30:21 +13:32
H-14A 13. Erik Hedver Thesbjerg 31:10 +10:24
H-14A 34. Lasse Fenger Vad 52:26 +31:40
H-18A 15. Mathias Mønster Jørgensen 51:21 +13:44
H-20AM 11. Rasmus Harfot 53:03 +14:33
H21A 8. Niklas Ingwersen 44:04 +2:11
H21A 13. Mátyás Péntek 46:22 +4:29
H21A 34. Nicklas Mønster Jørgensen 1:11:24 +29:31
H21AK 2. André Gautier 37:56 +3:57
H21AK 13. Allan Thesbjerg 42:40 +8:41
H21AK 53. Allan Skouboe 1:05:06 +31:07
H35B 21. Dan Efsen 1:14:20 +47:04
H35B 22. Thomas Nikolajsen 1:19:35 +52:19
H40A 2. Nicolaj Nielsen 50:29 +2:57
H40A 12. Thomas Herbert Kokholm 1:01:07 +13:35
H40A 15. Martin Hastrup Dyrlund 1:04:32 +17:00
H45A 18. Mads Mikkelsen 46:10 +12:28
H45A 33. Per Mønster Jørgensen 52:32 +18:50
H45AK 2. Carsten Thyssen 27:57 +1:02
H55A 22. Ole Søgaard 48:12 +12:15
H55A 24. Michael Straube 49:11 +13:14
H55A 36. Hans Jørgen Vad 53:14 +17:17
H55A 45. Henning Hansen 58:00 +22:03
H55AK 17. Henning Vide Petersen 34:20 +13:04
H55AK 19. Gunnar Gjermandsen 36:09 +14:53
H55AK 32. Tommy Jakobsen 44:24 +23:08
H60A 36. Finn Ingwersen 46:31 +13:24
H60A 53. Poul Erik Christensen 51:15 +18:08
H60A 60. Peer Straarup 59:32 +26:25
H65A 38. Troels Jensen 46:23 +13:59
H65A 56. Karl Ditlevsen 52:49 +20:25
H65A 67. Tage Baun 1:00:38 +28:14
H70A 14. Jørgen Thyssen 44:06 +7:21
H70A 58. Harvy Ilsøe 1:46:25 +69:40
H70A Finn Grynderup Fejlst.
H80A 9. Jakob Ravn 41:10 +21:32
Hvalsø OK
D21AK 29. Mette Hjorth Jensen 1:00:15 +28:44
D21AM 6. Cecillie Skovsø Andersen 47:13 +16:15
D21AM 7. Jane Gotfredsen 49:10 +18:12
D21C 13. Sisken Henningsen 41:23 +15:15
D45AK 20. Pia Nørhede 48:30 +25:20
D50A 29. Jette Karlsen 49:14 +17:58
D55AK 14. Annelise Saltoft Jensen 54:10 +31:55
H21AK 16. Erik Gotfredsen 44:19 +10:20
H21B 2. Lasse Nielsen 39:23 +9:10
H21B 4. Jonathan Skovsø Andersen 41:54 +11:41
H21B Jeppe Rønnenfelt Fejlst.
H45AK 26. Claus Skovsø Petersen 41:35 +14:40
H45AK 33. Birger Eng 45:31 +18:36
H45AK 39. Eskil Gotfredsen 50:29 +23:34
H45AK 42. Flemming Hjorth Jensen 56:02 +29:07
H45B 13. Steen Nørhede 1:15:30 +56:15
H55A 23. Preben Mortensen 49:04 +13:07
H55A 39. Henrik Tølløse 54:07 +18:10
H75A 23. Sune Frederiksen 52:42 +23:54
IF Brahe
H60A Tore Högnäs Ikke startet
IF Sturla
H70A 1. Bjørn W. Ludvigsen 36:45
H70A 15. Eirik Eriksen 44:37 +7:52
IK Grane Arendal Orientering
D55AK Lone Svensson Disk.
H65A 6. Gunnar Dag Tørå 35:09 +2:45
IL Express
H65A 24. Widar Taxth Løland 43:08 +10:44
IL Tyrving
D-16AK 4. Emilie Sommerstad Vee 54:54 +26:29
D45AK 5. Ingvill Sommerstad 29:15 +6:05
D55A Heidi Falck Fejlst.
H21A Frode Konst Ikke startet
H21AK 9. Ole Underthun Johansen 40:33 +6:34
H60A 46. Christian Falck 48:42 +15:35
Individuals/No club
H45A 53. Michael Lassen 1:20:13 +46:31
Järfälla OK
D-10A 4. Paula Silier 28:19 +7:09
D45A 11. Andrea Silier 40:22 +7:22
H-14A 4. Anton Silier 24:09 +3:23
H45A 22. Frank Steiner 48:27 +14:45
Järla Orientering
D21A 3. Anneke Bjørgum 33:11 +2:08
KOVZ
D-16A 27. Merel Dirksen 56:16 +26:52
D60A 4. Monica Roeling 32:49 +3:35
H65A 29. Mike Intgroen 44:52 +12:28
Kangaroos
D21AM 3. Ann-Cathrin Thyregod 37:11 +6:13
Karup OK
D-10B 25. Sarah Toft Kalms 38:37 +23:15
D21A 19. Camilla Bertel Andersen 50:29 +19:26
D35B 7. Charlotte Olesen 36:24 +8:50
D45B Janne Blomberg Ikke startet
D55A 32. Kirsten Elisabet Andersen 56:28 +26:56
H21A 31. Christian Bertel Andersen 1:02:38 +20:45
H21AK Stefan Lean Ingemann Jeppesen Ikke startet
H21B Kim T. Helligsø Ikke startet
H35B Martin F. Jørgensen Ikke startet
H45A 14. Søren Mikkelsen 43:53 +10:11
H55A 40. Carsten Helligsø 54:08 +18:11
H55A 49. Lars Ole Kopp 1:00:19 +24:22
H55A 55. Gert Bertel 1:02:38 +26:41
H55AK 31. Bjarne Nyberg 44:23 +23:07
H60A 68. Benny Johansen 1:33:47 +60:40
Kildeholm OK
H70A 45. Erik Bach Sørensen 1:04:51 +28:06
Klubblös
D-20C 6. Agathe Boye 34:35 +7:09
D-20C 8. Hertha Boye Niemelä 37:47 +10:21
H40A 21. Rasmus Skovgaard 1:24:21 +36:49
Kolbotn & Skimt OL
D-12B 6. Selma Færden 26:22 +2:40
D21C 8. Kristin Lilletvedt Strøm 33:01 +6:53
H-10B 31. Hårvard Færden 29:55 +15:31
H21AK 16. Anders Færden 44:19 +10:20
H45AK 7. Per Arne Arnesen 31:27 +4:32
H45AK 8. Bjørn Sverre Gulheim 31:41 +4:46
Kolding OK
D-10B 7. Caroline Jessen 21:25 +6:03
D-10B 18. Mathilde Grønbjerg Gebka 26:59 +11:37
D-10B 22. Karoline Gebka 32:01 +16:39
D-12A 16. Cecilia Skaarup Uhlemann 26:55 +8:26
D-12A 22. Ellen Roungkvist Uhlemann 34:46 +16:17
D-14A 3. Ida Ravn Jacobsen 27:07 +2:00
D-14A 23. Marie Louise Henning 46:35 +21:28
D-14B 7. Josephine Lottenburger Lund 33:59 +13:06
D-16A 7. Cecilie Eeg Højholt 34:38 +5:14
D-16A 11. Tine Dalgaard 37:22 +7:58
D-16A 19. Christa Blach Madsen 44:09 +14:45
D-16A 29. Trine Eg Staugaard 1:09:14 +39:50
D-18A 7. Ida Lottenburger Lund 45:05 +12:55
D35B 10. Pia Grønbjerg Hansen 38:44 +11:10
D35B Lotte Vinther Andersen Ikke startet
D40A 26. Camilla Dalgaard 1:10:17 +39:36
D45A 3. Susanne Højholt 36:31 +3:31
D45AK 25. Marianne Vang Poulsen 1:15:38 +52:28
D45B 33. Jette Nielsen 53:19 +26:38
D50A 17. Hanne Staugaard 43:15 +11:59
D50A 42. Tina Blach 57:17 +26:01
D55A 16. Vivi Andreassen 44:44 +15:12
D70A 20. Aase Eg Pedersen 50:49 +26:59
H-10A 5. Christian Skaarup Uhlemann 28:59 +10:31
H-10B 6. Emil Dalgaard 16:44 +2:20
H-10B 8. Johan Dalgaard 17:02 +2:38
H-12A 2. Jens Dalgaard 17:30 +0:41
H-12A Niels Dalgaard Fejlst.
H-14A 11. Gustav Vinther Østermark Jensen 30:28 +9:42
H-14A 26. Mikkel Eeg Højholt 37:33 +16:47
H-16A 15. Søren Eg Staugaard 39:47 +8:53
H-16B 5. Niels Roungkvist Uhlemann 39:39 +14:41
H21AM 24. Peter Frandsen 58:09 +21:13
H40A 9. Anders Dalgaard 55:00 +7:28
H45A 3. Henrik Uhlemann 40:01 +6:19
H45A 20. Kenneth F. Zimmer 47:10 +13:28
H45AK 34. Kent Østermark Jensen 45:38 +18:43
H50A 14. Thomas Uhlemann 43:44 +12:36
H50A 17. Per Eg Pedersen 44:13 +13:05
H50A Lars Eeg Højholt Fejlst.
H50A Jes Aage Henning Ikke startet
H55A 9. Søren Maarup 41:48 +5:51
H55A 29. Steen Sig Andersen 50:55 +14:58
H65A 22. Christian B. Hansen 43:03 +10:39
H70A 21. Jørn Thomsen 47:02 +10:17
H75A 1. Jack Skrydstrup 28:48
H75A 18. Niels Erik Uhlemann 46:45 +17:57
H75A 21. Niels J. Møller Hansen 51:26 +22:38
H80A 10. Christen Filskov 46:09 +26:31
Konnerud IL
D21A 4. Anette Juveli 33:38 +2:35
D75A 4. Randi Sommerstad 33:37 +9:08
H-20A 2. Anders Sommerstad 45:57 +1:59
H21A 9. Jonas Sommerstad Juveli 44:41 +2:48
H80A 12. Terje Sommerstad 57:13 +37:35
Koovee
H21A 14. Ari-pekka Lassila 47:17 +5:24
Kristiansand OK
D21AM Benedicte Hald Bjørgum Ikke startet
D50A Ragnhild Hald Ikke startet
H21AK Glenn Tørå Ikke startet
H55A Jon Bjorgum Ikke startet
H55AK 1. John Hansen 21:16
Kvikne IL
D-20C 1. Ingrid Grue 27:26
Køge OK
D-10A Aia Rosell Holt Fejlst.
D-10B 15. Elin Thrane 26:24 +11:02
D-10B Nanna Rosell Ikke startet
D40A 19. Anna Rosell Holt 52:27 +21:46
D45A 8. Malene Løkke 38:23 +5:23
D55A 41. Jannie Sørensen 1:08:49 +39:17
D65A 16. Birgit Berner 43:35 +14:23
D80A 1. Hanne Hansen 37:08
H35A 7. Simon Rosell Holt 49:54 +7:45
H35B 13. Jesper Thrane 45:55 +18:39
H45AK 23. Sten Fladberg 40:09 +13:14
H55A 24. Hans Henrik Juda 49:11 +13:14
H65A Karsten Richardt Ikke startet
H70A 32. Erik Løvgren Jensen 55:16 +18:31
H70A 46. Ole Rasmussen 1:05:05 +28:20
H80A 2. Palle Bay 30:24 +10:46
H80A 11. Erling Hansen 51:01 +31:23
H85A 1. Kurt Dose 32:55
LBV Phoenix Lübeck
D40A 24. Simona Weber 59:21 +28:40
H45A 45. Matthias Taurit 59:15 +25:33
H80A 13. Rudolph Taurit 1:01:02 +41:24
Larvik O-Veteraner
H45B 3. Sten Øivind Bjerke 27:54 +8:39
H75A 13. Thor Edvardsen 39:22 +10:34
Lillomarka O-lag
D45AK 7. Kjersti Sommerstad Juveli 32:10 +9:00
D55A 9. Frøy Grøndahl 38:56 +9:24
H21AK 62. Nicolai Granly 1:12:51 +38:52
H21AM 11. Trygve Grøndahl 40:03 +3:07
H50A 26. Ole-Arthur Juveli 46:15 +15:07
H55A 10. Martin Granly 42:44 +6:47
H55A 31. Johan Mattson 51:20 +15:23
Linde OK
D21B 7. Ditte Søndergård 37:00 +7:44
D21B 10. Pia Bjerg Petersen 42:51 +13:35
H21AK 5. Esben Linde 38:37 +4:38
Lunderseter IL
D21AK 20. Lene Margrethe Sætaberget 46:03 +14:32
H55AK 24. Rota Sætaberget 40:06 +18:50
Lyngby OK
H45A 24. Jesper Lægsgaard 48:38 +14:56
Lübecker Turnerschaft
D-10B 3. Sophia Schweizer 20:13 +4:51
D-12A 17. Aylin Mevius 28:20 +9:51
D-12A 23. Claudia Rennekamp 45:47 +27:18
D21A 6. Rebecca Reischuk 35:19 +4:16
D60A Marlies Reischuk Ikke startet
D75A 11. Lenchen Heyder 1:11:38 +47:09
D80A 2. Edeltraut Mevius 57:34 +20:26
H-20AM 7. Jaschar Mevius 46:04 +7:34
H-20B 3. Benjamin Schweizer 34:10 +9:16
H45A 40. Dietmar Taurit 56:15 +22:33
H45AK 25. Klaus Mevius 41:33 +14:38
H55A Andreas Mevius Ikke startet
H60A 21. Rüdiger Reischuk 41:54 +8:47
H80A 6. Horst Mevius 37:00 +17:22
H80A 14. Horst Heyder 1:21:30 +61:52
MTK Bad Harzburg
D-16A 22. Solia Stamer 47:32 +18:08
D40A 4. Esther Stamer 35:07 +4:26
H21A 19. Winfried Schreiber 53:54 +12:01
H21A 21. Joachim Stamer 54:54 +13:01
Mariager Fjord OK
D21AK 21. Lotta Lüthje 46:32 +15:01
D21B 11. Maren Kragh-Thomsen 44:45 +15:29
D21C Anni Christensen Fejlst.
D45A 37. Lajla Præstgaard 59:01 +26:01
D55AK 8. Bente Østergaard 40:49 +18:34
D55AK 10. Inge Iversen 46:36 +24:21
D65A Ansa MacLassen Ikke startet
D70A 5. Rigmor Schou 33:04 +9:14
H21AK 4. Søren Skovrider 38:27 +4:28
H21AK 12. Martin Christensen 42:07 +8:08
H21AK 29. Mikael Lüthje 48:01 +14:02
H21AK 34. Ole Præstgaard 53:05 +19:06
H21AK 43. Peter Olsen 59:24 +25:25
H21AK 63. Lasse Østergaard 1:13:56 +39:57
H50A 35. Klaus Wolsing 49:35 +18:27
H55A 46. Gert Rebsdorf 58:36 +22:39
H55AK 13. Jørn Blom (UFK) 32:27 +11:11
H55AK 18. Niels Jørgen Iversen 35:34 +14:18
H60A 48. Keld Østergaard 49:42 +16:35
H60A 49. Jens Christensen 50:01 +16:54
H70A 24. Arne Pedersen 48:46 +12:01
H75A 20. Vagn Lidegaard 49:59 +21:11
H-begynder 3. Theis Olsen 25:10 +3:27
Markbygdens OK
D55AK 9. Ulla Ragnarsson 43:47 +21:32
H70A 3. Ronny Ragnarsson 40:01 +3:16
Nordvest OK
D-10B 12. Esther Thode Loft 23:30 +8:08
D-12B 2. Elisabeth Thode Loft 24:27 +0:45
D-14B 8. Andrea Højbak 42:51 +21:58
D-20A 4. Signe Edsen 43:57 +7:51
D21AK 17. Lise Thode Schiøtt 45:03 +13:32
D45B 36. Lone Højbak 1:00:23 +33:42
D50A 26. Mette Edsen 47:53 +16:37
D50A 56. Annette Møller 1:25:53 +54:37
D55A 27. Lone Marianne Jensen 50:55 +21:23
D70A 6. Jane Thode Jensen 33:37 +9:47
D70A 21. Anna Jørgensen 52:40 +28:50
D70A 23. Else Roesgaard 57:21 +33:31
H-14B 8. Andreas Højbak 41:41 +22:03
H-16A 14. Jens Kobæk Edsen 39:25 +8:31
H21AK 11. Morten Schiøtt 41:06 +7:07
H35B 6. Peter Thode Loft 38:34 +11:18
H45A 31. Kristian Edsen 52:08 +18:26
H55AK 8. Ole Bernth Jensen 29:37 +8:21
H60A 1. Steffen Alm 33:07
H60A 62. Bjarne Krogh 1:01:42 +28:35
H65A 35. Hermann P. Jensen 46:01 +13:37
H70A 51. Jens Roesgaard 1:10:01 +33:16
H80A 7. Henning Jørgensen 38:49 +19:11
Nykøbing F. Roklub - Orientering
H65A John Knudsen Ikke startet
O-63
H21AK 1. Hjalte Hviid 33:59
H21AK 7. Asbjørn Hviid 39:10 +5:11
H21AK 30. Troels Lassen 49:41 +15:42
H60A 24. Torben Hviid 42:52 +9:45
H70A Peter Bjørn Jensen Fejlst.
OC München
D21A 8. Josephine Greiner 36:27 +5:24
OFV Ostercappeln
D21A 11. Kerstin Kahmann 38:26 +7:23
OK Djurs
D21AK 26. Pernille Simonsen 51:34 +20:03
D21C 19. Conny Birch 56:10 +30:02
D45B 39. Helle Bach 1:13:06 +46:25
D55A 43. Tove Simonsen 1:34:07 +64:35
D65A 25. Ann Dorrit Hansen 51:25 +22:13
H-16B 4. Emil Udsen 35:42 +10:44
H21AM 23. Esben Bach 57:29 +20:33
H21B 10. Lars Bach 58:29 +28:16
H21B Maria Nyrup Fejlst.
H45B 7. Gunner Thode Nielsen 34:23 +15:08
H50A 34. Thomas Ullner 49:16 +18:08
H50A 59. Uffe Bach 1:06:14 +35:06
H55AK 33. Bo Mikkelsen 44:45 +23:29
H65A 14. Max Hansen 39:57 +7:33
H65A 70. Kjeld Simonsen 1:02:12 +29:48
H70A 36. Kai Hansen 56:31 +19:46
OK Esbjerg
D-14B 6. Freja Kramers Sørensen 25:05 +4:12
D-16B 6. Johanne Jensen 1:07:07 +38:58
D35B 31. Marianne Schmidt 1:22:21 +54:47
D45A 15. Helene Nissen 42:18 +9:18
D45AK 21. Anne Marie Stephansen 50:56 +27:46
D45B 17. Claudia Nissen 42:11 +15:30
D50A 30. Mette Lolk 49:25 +18:09
D55A 17. Hanne Jochumsen 45:47 +16:15
D55A 22. Bente Pedersen 48:49 +19:17
D65A 26. Anette Hansen 55:48 +26:36
D75A 8. Tove Coops-Pedersen 36:53 +12:24
H-12B 1. Martin Weber Nissen 18:23
H-12B 2. Kristian Kramers Sørensen 19:28 +1:05
H-18A 17. Mathias Jensen 54:12 +16:35
H21A 26. Henrik V. Stephansen 57:40 +15:47
H21AK 20. Rudolf Sørensen 44:32 +10:33
H21AK 52. Ulrik Revsbech 1:03:56 +29:57
H35A 11. Jesper Skov Nielsen 1:06:23 +24:14
H45A 2. Lars Nielsen 39:01 +5:19
H45A 25. Henrik B. Thomsen 49:18 +15:36
H45A 48. Niels Jensen 1:00:57 +27:15
H45AK 46. Anders Boysen 1:02:10 +35:15
H45B 11. Preben Møller Henriksen 52:31 +33:16
H50A 50. Peder Stephansen 55:27 +24:19
H50A 52. Lars Nissen 56:39 +25:31
H55A 8. Ole Gadsbølle 41:00 +5:03
H55A 66. Tron Solberg 1:12:24 +36:27
H55AK 14. Jørgen Bang 32:29 +11:13
H60A 32. Tonny Schwærter 45:43 +12:36
H60A 40. Hans Jochumsen 47:51 +14:44
H60A 66. Knud Christensen 1:03:15 +30:08
H65A 46. Louis A. Sørensen 48:21 +15:57
H65A 58. Villy Møller Hansen 53:27 +21:03
H65A 59. Henrik Hansen 54:01 +21:37
H65A 59. Poul Larsen 54:01 +21:37
H70A Ole Kirkegaard Ikke startet
H75A 17. Børge Rahbæk Madsen 43:58 +15:10
OK FROS
D35B 21. Karen M. Hansen 57:52 +30:18
D45AK 14. Anne Grethe Eriksen 37:09 +13:59
H-14A 32. Christian Ramus 43:27 +22:41
H-20AM 9. Jonathan Ramus 51:53 +13:23
H21AK 47. Lars Strøm Hansen 1:01:22 +27:23
H50A 15. Carsten Lind 44:01 +12:53
H55AK 3. Niels Møller Petersen 22:42 +1:26
H60A 30. Sven Madsen 44:44 +11:37
H60A 42. Torben Hansen 48:01 +14:54
H60A 56. Lars Olesen 53:53 +20:46
H70A Ole Hoffmann Fejlst.
OK GORM
D-14A 14. Maria Damgaard 34:02 +8:55
D-16AK 6. Nanna Knudsen 59:03 +30:38
D21A 9. Nina G. Najbjerg 36:40 +5:37
D21A 17. Rikke Binder 48:08 +17:05
D21C 18. Kirsten Rauff 46:17 +20:09
D45B 32. Dorthe Johansen 52:55 +26:14
D45B 34. Lisbet Holm 55:00 +28:19
D50A 18. Marianne Damgaard 43:40 +12:24
D50A 50. Anna-Grethe Najbjerg 1:13:17 +42:01
D50A Bente H. Ringive Fejlst.
D60A 9. Lilli Hansen 35:56 +6:42
D60A Bente Jensen Fejlst.
D70A 1. Pernille Buch (UFK) 23:50
H-10B 10. Andreas H. Holm 18:26 +4:02
H-12B 4. Daniel K. Holm 20:01 +1:38
H-14A 22. Esben Ø. Pedersen 35:18 +14:32
H-14A 25. Jens Kr. V. Petersen 37:01 +16:15
H-14B 1. Filip K. Holm 19:38
H-16A 17. Hans V. Petersen 42:35 +11:41
H-20A 4. Holger V Petersen 48:48 +4:50
H-20A 7. Joakim Damgaard 53:22 +9:24
H21AM 17. Mathias H. Ringive 46:17 +9:21
H21AM 18. Gustav Petersen 46:20 +9:24
H40A 13. Jens Kristian Laursen 1:02:40 +15:08
H45A 27. Stig Knudsen 50:02 +16:20
H45AK 5. Claus Grøn Lyngby 31:22 +4:27
H45AK 22. Henrik Holm 39:31 +12:36
H45AK 31. Steen Holmegaard 44:33 +17:38
H50A 20. Jørgen Damgaard 44:20 +13:12
H50A 55. Martin Ringive 1:01:48 +30:40
H50A 67. Alf Pedersen 1:26:39 +55:31
H55A 14. Søren Germann 43:32 +7:35
H55A 26. Ole Binder 49:24 +13:27
H60A 43. Ib Jensen 48:06 +14:59
H65A 3. Poul Erik Buch 33:13 +0:49
H65A 10. Hans Christian Strib 37:26 +5:02
OK H.T.F.
D-10B 26. Mathilde Frisgård Pedersen 39:24 +24:02
D-16AK 1. Lise Termansen 28:25
D21AK 2. Camilla Bevensee 32:26 +0:55
D21AK 10. Nicolina Karlskov Sørensen 39:45 +8:14
D21AK 27. Maja B. Kristensen 51:56 +20:25
D21C 1. Solveig B. Nielsen 26:08
D21C 5. Birthe Marie Jepsen 30:58 +4:50
D21C 9. Jette Beyer 34:26 +8:18
D21C 16. Ingerlise F. Andersen 43:33 +17:25
D21C 17. Sonja Jørgensen 43:37 +17:29
D21C 24. Joanna Callesen 1:03:40 +37:32
D21C 26. Inger Munck 1:51:38 +85:30
D35B 16. Helga Skøt 43:42 +16:08
D40A 23. Lisbeth Callesen 56:03 +25:22
D45A 5. Jette Klogborg 37:46 +4:46
D45A 12. Diana Finderup Jessen 40:33 +7:33
D45B 26. Hanne Hyldelund 47:50 +21:09
D45B 27. Herdis Fyhring Sørensen 48:09 +21:28
D50A 11. Guri Alm 36:44 +5:28
D50A 34. Jette Honoré 54:33 +23:17
D50A 43. Ingelise Baden 1:00:15 +28:59
D55A 21. Lise Nielsen 48:45 +19:13
D55AK 15. Mona Rasmussen 58:14 +35:59
D65A 12. Inger Marie Haahr 38:05 +8:53
D70A 24. Gretha Villadsen 58:25 +34:35
D75A 7. Betty Hansen 35:27 +10:58
D-begynder 2. Birgitte Bevensee 29:56 +5:31
H-10B 16. Lasse Klogborg 19:52 +5:28
H-10B 26. Noah Klogborg 24:53 +10:29
H-12B 7. Jakob Frisgård Pedersen 23:11 +4:48
H-14A 16. Mathias Finderup Jessen 33:15 +12:29
H-14A 18. Louis H. Jensen 33:28 +12:42
H-16B 2. Oskar Schrøder Larsen 27:57 +2:59
H-18A 18. Peter Klogborg 56:56 +19:19
H-20AM 4. Nicklas Finderup Jessen 44:10 +5:40
H-20B 6. Mads E Juhl 44:57 +20:03
H21A 33. Jeppe Andersen 1:10:28 +28:35
H21AK 22. Lars B. Nielsen 44:47 +10:48
H21B 5. Morten Klogborg 42:44 +12:31
H21B 6. Kim Kristensen 44:15 +14:02
H35A 2. Lasse Skare Therkildsen 43:37 +1:28
H35B 10. Christian Schrøder 43:18 +16:02
H45AK 13. Lars Klogborg 33:49 +6:54
H45AK 44. Flemming Jessen 58:59 +32:04
H45AK Lars Tykær Jensen Fejlst.
H55A 35. Søren Dall 53:11 +17:14
H55A 38. Jens Peder Jensen 53:53 +17:56
H55A 44. Arne Bertelsen 56:10 +20:13
H55A 48. Peter H Juhl 59:38 +23:41
H55A 62. Søren Bertelsen 1:07:56 +31:59
H60A Søren Kjær Fejlst.
H65A 19. Keld Rasmussen 41:33 +9:09
H65A 20. Flemming D. Andersen 42:07 +9:43
H65A 42. Jørn F. Andersen 47:45 +15:21
H65A 45. Niels Erik Kofoed 48:14 +15:50
H65A 55. Ove B. Therkildsen 52:45 +20:21
H65A 63. Vagn Hansen 58:08 +25:44
H65A Finn Jørgensen Aaris Ikke startet
H70A 12. Hans Nielsen 43:45 +7:00
H70A 27. Per F. Henriksen 52:02 +15:17
H70A 34. Kaj Ove Rasmussen 55:47 +19:02
H75A 14. Erland Skøt 39:39 +10:51
H75A 22. Keld B. Nielsen 52:31 +23:43
OK Hedströmmen
H80A 3. John Vallin 34:28 +14:50
OK Melfar
D-10B 24. Mette Jensen 37:35 +22:13
D-12A Line Skousen Fejlst.
D-12B 13. Shania Hansen 44:49 +21:07
D-14A 11. Matilde Skousen 33:08 +8:01
D-14A 18. Maya Jensen 41:24 +16:17
D21B 5. Pinal Patel 33:28 +4:12
D21B 6. Nikiline Gade Hansen 33:29 +4:13
D35A Marianne Skousen Fejlst.
D35B 17. Joan Søgaard Jensen 44:03 +16:29
D35B 29. Henriette Mikkelsen 1:13:40 +46:06
D45A 41. Susanne Knudsen 1:13:17 +40:17
D50A 40. Lotte Jensen 56:07 +24:51
D50A 54. Helle Sørensen 1:22:08 +50:52
D50A Inger Andreasen Fejlst.
H-10A Daniel Mikkelsen Fejlst.
H-12A 14. Mads Mikkelsen 27:13 +10:24
H-14A 20. Jonas Gabs 34:13 +13:27
H-16A 9. Morten Rindom Knudsen 37:12 +6:18
H-20A Malte Jensen Fejlst.
H21A 6. Henrik Rindom Knudsen 43:23 +1:30
H21AK 27. Niels Brage 46:08 +12:09
H21AK 39. Søren Brage 55:48 +21:49
H21AK 48. Søren Mikkelsen 1:01:43 +27:44
H21AK 54. Stig Hansen 1:06:43 +32:44
H21AK 55. Sune Skousen 1:06:54 +32:55
H45A 35. Thomas Gabs 53:07 +19:25
H45A 38. Thomas Sørensen 54:40 +20:58
H45A 39. Uffe Sudergaard 56:06 +22:24
H50A 64. Verner Jensen 1:19:16 +48:08
H65A 52. Arne Brage 51:32 +19:08
OK Pan Århus
D-10B 2. Emilie Skov Dalgaard 18:27 +3:05
D-10B 16. Iris Skammelsen Gilleladen 26:42 +11:20
D-10B Andrea Kejser Dahl Jensen Fejlst.
D-12A 11. Anna Taagehøi Nykjær 24:49 +6:20
D-12A 12. Marie Møller Nielsen 26:06 +7:37
D-12A 14. Ella Hedegaard Richardson 26:18 +7:49
D-12A 19. Marie Louise Kragh 28:46 +10:17
D-14B 4. Line Møller Nielsen 23:05 +2:12
D-14B Anne Katrine Kragh Ikke startet
D-16A 25. Katinka Kilden 51:13 +21:49
D-16A 28. Maria Enevold Dahl 1:03:31 +34:07
D-16A Katrine Spanner Ikke startet
D-18A 4. Sofie Secher Thomsen 38:37 +6:27
D-18A 8. Anna Spanner 46:28 +14:18
D21A 1. Ane Linde 31:03
D21A 7. Mette Hjerrild 35:20 +4:17
D21A 18. Emily B. Temple 49:18 +18:15
D21AK Anne-Louise Gadsbølle Ikke startet
D21AM 1. Sarah Thomsen 30:58
D45B 14. Lene Zacho 39:47 +13:06
D65A 7. Elizabeth Borchorst 33:22 +4:10
H-10B 15. Severin Kilden 19:44 +5:20
H-10B 17. Christian Kruse 20:03 +5:39
H-10B 18. Valdemar Nykjær 20:25 +6:01
H-10B 34. Bertil Ribergaard Skammelsen 39:14 +24:50
H-12A 9. Silas Ribergaard Skammelsen 23:50 +7:01
H-12A 16. Villads Skovbjerg 28:48 +11:59
H-12B 13. Anders Secher Thomsen 29:49 +11:26
H-14A 19. Søren Møller Skaug 33:44 +12:58
H-14A 30. Herman Skovbjerg 43:08 +22:22
H-16A 2. Mads Møller Skaug 32:56 +2:02
H-16A 3. Mikkel Holm Nielsen 33:42 +2:48
H-16A 10. Jeppe Kejser Dahl Jensen 37:47 +6:53
H-16A 13. Andreas Bock Bjørnsen 39:02 +8:08
H-16A 25. Johan Halkjær Dupont 51:03 +20:09
H-16A 27. William Back Kranker 53:01 +22:07
H-16B 3. Noah Tristan Hoffmann 29:38 +4:40
H21B 11. Lasse Overgaard 1:17:01 +46:48
H35B 1. Carsten Thygesen 27:16
H60A 45. Henrik Dagsberg 48:10 +15:03
H65A 18. Christian Gottlieb-Petersen 41:11 +8:47
H75A 29. Jørn Zacho 1:12:19 +43:31
OK Ravinen - Nacka
H35A 6. Christian Hansen 47:39 +5:30
H40A 4. Anders Bogevig 51:57 +4:25
OK Roskilde
D-10A 1. Katrine Krogh Madsen 21:10
D-10B 11. Teresa Søndergaard Pohl 23:29 +8:07
D-10B 20. Frida Weigelt Svendsen 28:21 +12:59
D-12B 11. Amalie Grue Sørensen 34:41 +10:59
D-14A 4. Karoline Fonager Ulsøe Johansen 28:12 +3:05
D-16B 3. Carlotta van Bronswijk-Naulin 41:22 +13:13
D-20A 3. Amalie Tripax 42:20 +6:14
D-20A 8. Melissa Ulsøe Jensen 1:02:42 +26:36
D21B 2. Pernille Helena Storm 29:57 +0:41
D40A 11. Anne-Mette Jansen 43:09 +12:28
D45A 22. Runa Ulsøe 46:38 +13:38
D45AK 15. Gitte Krogh Madsen 40:24 +17:14
D45AK 19. Birthe Nielsen 48:11 +25:01
D45AK Caroline van Bronswijk Fejlst.
D50A 31. Leni Møllsøe 49:31 +18:15
D50A 36. Hanne Møller Jensen 55:19 +24:03
D50A 48. Merete Lykke Østergaard 1:08:46 +37:30
D55A 18. Kirsten Juda 45:55 +16:23
D55A 20. Jytte Hougaard 48:00 +18:28
D55A 23. Carina Meyer 48:56 +19:24
D55AK 6. Hanne Pedersen 34:58 +12:43
D60A 1. Gerda Marie Christiansen 29:14
D60A 26. Annette Petersen 48:46 +19:32
D65A 9. Ane Veierskov 35:29 +6:17
D70A 2. Inge Jørgensen 24:07 +0:17
H-14A 6. Jonas Fonager Ulsøe Johansen 25:03 +4:17
H-14A 15. Anders Krogh Madsen 32:57 +12:11
H-14A 17. Jakob Weigelt Svendsen 33:16 +12:30
H-14A Leonard Van Bronswijk-Naulin Fejlst.
H-16A 6. Rasmus Krogh Madsen 35:15 +4:21
H21AK 23. Frederik Grue 45:10 +11:11
H21AM 1. Kim Baunehøj Pedersen 36:56
H21AM 4. Michael Andersen 37:35 +0:39
H21AM 11. Kristian Juda Husgard 40:03 +3:07
H21AM 14. Michael Kreiberg 42:07 +5:11
H21AM Martin Laage Kragh Fejlst.
H21C 1. Keld S. Mortensen 29:17
H40A 22. Mads Nordahl Svendsen 1:27:33 +40:01
H45A 30. Jakob Søndergaard Jensen 51:48 +18:06
H45A 49. Jørgen Krogh 1:01:31 +27:49
H45A Volker Naulin Fejlst.
H45AK 11. Morten Jensen 32:21 +5:26
H45AK Peter Mørup Jansen Fejlst.
H50A 32. Anders Laage Kragh 48:13 +17:05
H50A 40. Michael Leth Jess 50:30 +19:22
H50A 48. Claus A. Pedersen 54:48 +23:40
H50A Jesper Fonager Christensen Ikke startet
H55AK 25. Steen Baunehøj 41:04 +19:48
H55AK 26. Henrik Boesen 41:16 +20:00
H60A 16. Aksel Andersen 40:31 +7:24
H60A 28. Asger Jensen 43:51 +10:44
H60A 34. Finn Petersen 45:49 +12:42
H60A 44. Per Tripax 48:07 +15:00
H60A 55. Lars Olsen 53:09 +20:02
H65A 2. Gunnar Grue-Sørensen 32:47 +0:23
H65A 12. John Tripax 39:07 +6:43
H65A 79. Ole Bøggild 1:14:25 +42:01
H70A 8. Ole Svendsen 41:41 +4:56
H70A 47. Finn Olsen 1:07:57 +31:12
H70A 57. Hans Dabelsteen 1:34:05 +57:20
H75A 25. Gert Pedersen 55:37 +26:49
H75A Egon Lynge Madsen Fejlst.
OK S.G.
D60A 7. Annet Krog 35:07 +5:53
D60A 11. Randi Hansen 36:59 +7:45
D60A 18. Mette Høj 39:53 +10:39
H35B 23. Bøje Pedersen 1:30:16 +63:00
H55AK 21. Tom Christensen 38:22 +17:06
H55AK Michael Hansen Ikke startet
H70A 25. Niels Tulinius 51:03 +14:18
H70A 49. Kaare Vindfeld 1:08:44 +31:59
OK SYD
D-14A 19. Maria Bargmeyer 42:13 +17:06
D-20B 5. Sarah Bargmeyer 45:11 +16:44
D21AK 14. Dorthe Kühl Petersen 41:05 +9:34
D21B 12. Tanja Johannsen 45:18 +16:02
D21C 10. Susanne Bargmeyer 36:54 +10:46
D21C 23. Bente Honnens 1:02:14 +36:06
D45A 28. Helle Termansen 50:52 +17:52
D45A 30. Ulla Pallesen 51:25 +18:25
D45B 19. Susanne Holst 43:38 +16:57
D45B 38. Pia Johansen 1:03:27 +36:46
D50A 38. Anne-Marie Jensen 55:20 +24:04
D55A 11. Hanne Ljungberg 39:56 +10:24
D60A 31. Birte Hove 56:09 +26:55
D-begynder 6. Anna-Marie Kühl 47:26 +23:01
H-12A 15. Aske Johannsen 28:45 +11:56
H-14A 33. Malthe Johannsen 50:17 +29:31
H21AM 20. Rasmus Ejlersen 50:49 +13:53
H21B 3. Anders Termansen 41:51 +11:38
H35B Ole Tønder Fejlst.
H45A 16. Bjarne Johannsen 44:48 +11:06
H45A 52. Peter Pallesen 1:11:46 +38:04
H45A John Bargmeyer Fejlst.
H45AK 4. Karsten Jøhnk 30:38 +3:43
H50A 47. Michael Termansen 54:44 +23:36
H50A 65. Michael W. Nielsen 1:22:08 +51:00
H50A Ove Petersen Fejlst.
H55AK 22. Birger Jønsson 39:38 +18:22
H55AK 28. Sten Olof Jansson 43:56 +22:40
H60A 41. Kristian Toustrup 47:56 +14:49
H60A 54. Jørn H. Klausen 52:19 +19:12
H65A 37. Svend Erik Bertelsen 46:05 +13:41
H65A 54. Jon Matthiesen 52:14 +19:50
H70A 31. Frede Jacobsen 55:14 +18:29
H70A 56. Finn Hove 1:20:54 +44:09
OK Skeidi
D45B 15. Hilde Gunn Hellenes 40:13 +13:32
D-begynder 1. Christina Hellenes Andresen 24:25
H45B 9. Morten Andresen 40:28 +21:13
OK Skogshjortarna
D70A 9. Eva Isaksson 35:43 +11:53
H70A 48. Kjell-ake Isaksson 1:08:28 +31:43
OK Skærmen Værløse
H50A 21. Michael E. Laustsen 44:40 +13:32
H70A 55. Svend Erik Jensen 1:19:05 +42:20
OK Snab
D-12A 3. Eva Örnhagen Jørgensen 19:20 +0:51
D-12A 24. Doris Blok 1:07:37 +49:08
D-14A 15. Rikke Rasmussen 36:02 +10:55
D-14A 21. Johanne Kaysen Thomsen 43:07 +18:00
D-16A 12. Amanda Isaksen 37:23 +7:59
D-16AK 5. Sofie Slot Fenger-Grøn 55:31 +27:06
D-16B 4. Julie Liengård Caspersen 49:11 +21:02
D35A 5. Ditte Busch 53:57 +10:04
D35B 30. Helle Pedersen 1:17:55 +50:21
D35B Line Bøckhaus Ikke startet
D45A 1. Ulrika Örnhagen Jørgensen 33:00
D45A 20. Lone Rasmussen 45:17 +12:17
D45A 27. Linda Slot Fenger-Grøn 49:56 +16:56
D50A 25. Irene Gammeljord 47:24 +16:08
D50A 36. Lene Laier 55:19 +24:03
D50A Anette Dewett Ikke startet
D55A 10. Helle Schou 39:26 +9:54
D55A 14. Kate Nielsen 41:25 +11:53
D70A 11. Grethe Larsen 40:07 +16:17
H-10B 3. Axel Örnhagen Jørgensen 15:51 +1:27
H-14A 14. Frederick Thaasti 32:54 +12:08
H-14A 27. Felix Isaksen 38:06 +17:20
H-14A 29. Jeppe Liengård Caspersen 39:12 +18:26
H-16A 1. Morten Örnhagen Jørgensen 30:54
H-16B Simon Grejsen Ikke startet
H-18A 8. Jens Christian Gammeljord 44:56 +7:19
H-18A 13. Rasmus Nygaard Rasmussen 49:24 +11:47
H-20A 3. Morten Schou 46:07 +2:09
H-20A 5. Viktor Gammeljord 51:43 +7:45
H-20AM 10. Rasmus Slot Fenger-Grøn 52:02 +13:32
H21AM 3. Kristian Blok 37:19 +0:23
H21AM 19. Thomas Blok 48:03 +11:07
H21AM 21. Karsten Blok 52:57 +16:01
H35A 4. Martin Busch 46:09 +4:00
H40A 11. Kaj Isaksen 57:46 +10:14
H40A 17. Jens Liengård 1:08:18 +20:46
H45A 4. Jesper Fenger-Grøn 40:02 +6:20
H45A Flemming Jørgensen Ikke startet
H45AK 14. Jakob Pedersen Ingemann 34:42 +7:47
H45AK 17. Peter Gammeljord 37:44 +10:49
H45AK 38. Henrik Nygaard Jensen 49:32 +22:37
H45B 1. Henrik Møller 19:15
H45B 2. Lars Thaasti 25:45 +6:30
H50A 24. Niels Nygaard Jensen 46:04 +14:56
H50A Torben Kristensen Ikke startet
H55A 41. Henning Schou 54:40 +18:43
H55AK 27. Peter Skov Nielsen 42:40 +21:24
H60A 25. Knud Jespersen 43:19 +10:12
OK Sorø
D-12B 12. Signe Hansen 43:02 +19:20
D-14A 12. Emma Frandsen 33:53 +8:46
D-14A 22. Mathilde Smedegaard Madsen 45:45 +20:38
D35B 22. Marianne Dahl 58:02 +30:28
D40A 27. Berit Ahlmann Hansen 1:13:41 +43:00
D45A 7. Mette Filskov 38:13 +5:13
D45A 9. Eva Smedegaard 38:27 +5:27
D45A 24. Anne Frandsen 46:50 +13:50
D45B 28. Ninette Juul Erichsen 48:29 +21:48
D50A 47. Merete Kleist 1:04:06 +32:50
D55AK 1. Søs Munch Hansen 22:15
H-14A 24. Max Rosenberg 36:06 +15:20
H-16A 22. Gustav Moll 48:25 +17:31
H-18A 6. Peter Hansen 42:49 +5:12
H21A 28. Lars Bukkehave 1:01:08 +19:15
H21AK 31. Jan H Jørgensen 50:28 +16:29
H40A Kasper Levring Fejlst.
H45A 19. Kristian Kærsgaard 46:57 +13:15
H45AK 16. Knud Madsen 36:19 +9:24
H45AK 37. Hans-Ole Jensen 47:47 +20:52
H45AK 40. Klaus Mikkelsen 51:25 +24:30
H45AK 41. Jørgen Jørgensen 53:29 +26:34
H45AK Jens Frandsen Fejlst.
OK Vendelboerne
D21AK 6. Signe Just Boe 36:51 +5:20
D35A 9. Mette Reiche Sørensen 1:17:45 +33:52
D45A 29. Ann Dissing 51:12 +18:12
D65A 5. Lisbet Nielsen 33:08 +3:56
D65A 14. Lene Bank Hansen 43:06 +13:54
D70A 7. Ellen Thomsen 34:15 +10:25
H21A 30. Allan Reiche 1:02:33 +20:40
H21AK 40. Simon Bisgaard Olsen 56:11 +22:12
H50A Kjeld Arildsen Ikke startet
H55A 69. Per Hauge 1:23:59 +48:02
H65A 43. Bent Skjoldborg 47:57 +15:33
H65A 66. Gert Odgaard 59:35 +27:11
H70A 18. Finn Hørup Nielsen 45:22 +8:37
H70A 28. Ole F. Thomsen 52:21 +15:36
H80A 5. Svend Brøns Petersen 36:27 +16:49
H80A 8. Peter Arildsen 40:47 +21:09
OK West
D-12B 9. Line Peitersen 29:36 +5:54
D45B 37. Marianne Lorenzen 1:02:06 +35:25
D55A 42. Lene Thorsen 1:11:40 +42:08
D65A 29. Else Pedersen 1:01:48 +32:36
D-begynder 3. Nozomi Fujiwara 30:56 +6:31
H-10B 21. Mads Peitersen 21:05 +6:41
H50A 53. Laurits Bernitt 59:38 +28:30
H55A 51. Palle Cavan 1:01:18 +25:21
H55A 61. Per Bovién Christensen 1:05:52 +29:55
H55A 64. Thorkild Jepsen 1:09:57 +34:00
H55A 71. Ulrik Lorenzen 1:47:36 +71:39
H60A 8. Arne Nygaard 37:51 +4:44
H65A 8. Jens Sørensen 36:57 +4:33
H65A 31. Erling Nielsen 44:55 +12:31
H65A 52. Mogens Nielsen 51:32 +19:08
H65A 80. Jens-Jørgen Onsberg 1:14:26 +42:02
H65A 81. Peter Gammelvind 1:23:16 +50:52
OK Øst Birkerød
D-14B 5. Sisse Dalsgaard 23:25 +2:32
D-16A 5. Marie Erskov Krogh 33:57 +4:33
D-16A 9. Amalie Ellegaard Severinsen 36:23 +6:59
D-16A 21. Tenna V. K. Christensen 47:26 +18:02
D21A 10. Charlotte Thrane 37:09 +6:06
D21AK 1. Rikke Kofoed 31:31
D21AK 5. Anne Plenge Rønsov 36:14 +4:43
D21AK 22. Line Elgård Nielsen 46:46 +15:15
D21B 4. Anni Plauborg 33:09 +3:53
D35A 3. Pernille Brunstedt Jacobsen 50:11 +6:18
D35A 6. Malene Telyakevych 1:00:30 +16:37
D45AK 10. Jane Britt Dalsgaard 34:15 +11:05
D45B 20. Anne Marie Toft 43:57 +17:16
D50A 7. Birgitte Erskov Halland 35:34 +4:18
D50A 21. Kirsten Nymann Petersen 45:42 +14:26
D50A 35. Lisa Tantholdt 55:05 +23:49
D50A 44. Ellis Byrgiel Sommer 1:01:08 +29:52
D65A Janet Bentzen Ikke startet
H-12B 11. Rasmus Dalsgaard 28:04 +9:41
H-14A 5. Søren Thrane Ødum 24:42 +3:56
H-18A 4. Rasmus Damgaard Nielsen 39:53 +2:16
H-20B 2. Mikkel Ebbensgaard 27:21 +2:27
H-20B 8. Frederik Erskov Krogh 55:28 +30:34
H21A 7. Michael Sørensen 43:51 +1:58
H21AK 65. Heine Dalsgaard 1:22:16 +48:17
H40A 16. Finn Skouenborg 1:04:37 +17:05
H45A 11. Jakob Ødum 42:26 +8:44
H45A 15. Lars Thorslund 44:11 +10:29
H45AK 24. Peter Krogh 41:11 +14:16
H45AK 48. Svend Tantholdt 1:20:23 +53:28
H50A 2. Rasmus Ødum 31:59 +0:51
H50A 6. Bjarne Topp 35:48 +4:40
H50A 11. Morten Ebbensgaard 41:21 +10:13
H50A 25. Peter Bäcker Hansen 46:07 +14:59
H50A 31. Erik Ellegaard Simonsen 48:01 +16:53
H55A 54. Jan Jakobsen 1:02:27 +26:30
H55A 57. Thomas Østergaard 1:03:24 +27:27
H55AK 15. Jens Bentsen 32:32 +11:16
H60A 47. Thomas Kragh Christensen 48:57 +15:50
H65A 61. Lasse Schnack 54:44 +22:20
H65A 68. Erik Lohse 1:00:40 +28:16
OK73
D-10B 13. Fie Gudme 23:47 +8:25
D65A 3. Else Gudme 30:35 +1:23
D65A 20. Marianne Lykking 48:10 +18:58
D70A 14. Ulla Valnert 43:50 +20:00
D75A 1. Inge Madsen 24:29
H21AK 66. Hugo Frederiksen 1:29:37 +55:38
H45A 21. Christian Gudme 48:20 +14:38
H55AK 45. Søren Gudme 1:20:18 +59:02
H65A 76. Henrik W. Kristensen 1:08:30 +36:06
H65A 84. Leif Kajberg 1:28:43 +56:19
H70A 17. Gunner Jørgensen 45:14 +8:29
H70A 18. Knud Lykking 45:22 +8:37
H70A 53. Jørn Andreasen 1:15:14 +38:29
H75A 5. Bent Mortensen 35:03 +6:15
OL Team Lippe
D-10B 19. Lola Caspari 27:43 +12:21
D-12A 7. Emma Caspari 22:22 +3:53
D35B 9. Pia Caspari 37:06 +9:32
H40A Volker Caspari Fejlst.
OL Toten-Troll
D55A 12. Ingrid Ravnan 40:19 +10:47
H55A 3. Onno Verberne 39:12 +3:15
OL Tønsberg og Omegn
D-12A 2. Mathea Gløersen 18:37 +0:08
D21AK 13. Marthe Gløersen 41:03 +9:32
H75A Eigil Kongsfjell Fejlst.
OL-Team OWL
D-16AK 2. Inga Hollmann 40:18 +11:53
D21A 16. Farina Freigang 47:21 +16:18
D21AK Ricarda Kemper Fejlst.
D21AM 4. Ines Grunau 37:56 +6:58
D21C 3. Julia Nicklas 28:10 +2:02
H21A 5. Sören Riechers 43:22 +1:29
H21A 24. Philipp Dombert 56:58 +15:05
H21AK 21. Sebastian Grunau 44:41 +10:42
H21AM 25. Florian Gellert 1:04:02 +27:06
H45AK 50. Christian Giesilir 4:25:20 +238:25
OLG Huttwil
D60A 27. Doris Kläy 51:37 +22:23
H65A 27. Ernst Kläy 43:58 +11:34
OLV Landshut
D21A 13. Britta Meißner 42:53 +11:50
OLV Uslar
D-16A 3. Ann-Charlotte Spangenberg 31:47 +2:23
D21AK 25. Laura Finkenstädt 50:18 +18:47
D45AK 2. Evi Drese 25:32 +2:22
D45AK Andrea Finkenstädt Ikke startet
D55A 2. Heidrun Finke 30:02 +0:30
H-18A 10. Till Finkenstädt 47:03 +9:26
H-18A 12. Fabian Ulbrich 49:05 +11:28
H-20AM 6. Felix Drese 46:02 +7:32
H-20AM 14. Marius Wienecke 1:20:31 +42:01
H-20AM Arne Schliebener Fejlst.
H21A 27. Bastian Dumnitz 57:44 +15:51
H21AK 25. Malte Finkenstädt 45:29 +11:30
H45AK 3. Werner Drese 28:02 +1:07
H60A 61. Bernhard Finke 1:00:37 +27:30
H70A 50. Frank Finkenstädt 1:09:29 +32:44
OSC Kassel
D-12A 18. Anna Blaschke 28:45 +10:16
D21A 14. Lucca Blumenstein 43:39 +12:36
D50A 57. Silke Blumenstein 2:04:54 +93:38
D60A 30. Gabriele Blumenstein 53:46 +24:32
H-10A 4. Maxim Kögler 27:31 +9:03
H-14A 12. Cedric Kögler 30:48 +10:02
H-14B 2. Nils Blaschke 27:24 +7:46
H21A 2. Sebastian Bergmann 42:11 +0:18
H21A 29. Yannic Lippross 1:01:14 +19:21
H60A 3. Helmut Blumenstein 35:26 +2:19
H65A 21. Hartwig Blumenstein 42:49 +10:25
Oddersjaa SSK
D60A 15. Siri Økstad 38:41 +9:27
H60A Per W. Torgersen Fejlst.
Odense OK
D-12B 1. Nina Kongstad 23:42
D-16A 15. Freja Djursaa Fabrin 40:27 +11:03
D-16A 26. Emilie Kampmann Olesen 51:23 +21:59
D-16B 1. Mie Filskov 28:09
D-20C 2. Marianne Kongstad 28:08 +0:42
D-20C 4. Nikoline Dahl Jørgensen 31:28 +4:02
D21AM 5. Nicoline Lorenzen 42:48 +11:50
D35A 7. Anne Mølgaard Nielsen 1:06:59 +23:06
D35B 23. Jeanette Dreisig 1:02:51 +35:17
D40A 14. Lone Fyhn Olesen 44:47 +14:06
D45A 42. Hanne Kampmann Madsen 1:19:16 +46:16
D45AK 3. Katalin Bolko Kongstad 26:47 +3:37
D45AK 6. Lisette Christiansen 30:51 +7:41
D45B 9. Lisbeth Skovbjerg 36:24 +9:43
D45B 16. Nanna Hvidberg Kjeldsen (UFK) 41:38 +14:57
D55A 3. Inge Price Jensen 32:44 +3:12
D55A 4. Ayoe Berg 32:47 +3:15
D55A 31. Gitte Spangsberg 54:54 +25:22
D65A 22. Inge Thorsen 49:46 +20:34
D70A Lone Borg Ikke startet
H-18A 19. Jonas Iversen 58:33 +20:56
H-20A 8. Jakob Mollerup Benfeldt 1:00:13 +16:15
H21AK 58. Lars Haastrup 1:08:00 +34:01
H21AM 5. Rasmus Iversen 38:09 +1:13
H21AM 8. Anders Winther Mortensen 39:12 +2:16
H21AM 27. Kasper Tofte 1:16:28 +39:32
H40A 23. Jakob Dreisig 1:31:25 +43:53
H45A 12. Morten Mølgaard Nielsen 42:38 +8:56
H45A 43. Carsten Djursaa 58:22 +24:40
H45AK 10. Kim Kongstad 32:03 +5:08
H45AK 28. Kurt Madsen 42:01 +15:06
H45AK 45. Kim Lykkegård Christensen 59:27 +32:32
H50A 37. Allan Grundsøe 49:43 +18:35
H50A 44. Tommy Iversen 52:01 +20:53
H55A 11. Klavs Madsen 42:57 +7:00
H55A 15. Per Filskov 44:41 +8:44
H55AK 11. Erik Andersen 32:07 +10:51
H60A 18. Steen Vestergaard 41:04 +7:57
H60A 22. Torben Rasmussen 42:09 +9:02
H60A 31. Sven Spangsberg 45:20 +12:13
H60A 39. Gerhard Jensen 47:38 +14:31
H60A 49. Claes Ø. Larsen 50:01 +16:54
H65A 13. Niels Rabølle 39:12 +6:48
H65A 17. Albert Nielsen 40:54 +8:30
H65A 41. Erik Fynboe 47:33 +15:09
H65A 44. Jørgen Stamp 48:11 +15:47
H70A 5. H. V. Jensen 40:44 +3:59
H70A 7. Jørgen Olesen 41:28 +4:43
H70A 22. Gunner Aaskov 48:18 +11:33
H70A 26. Palle Møller Nielsen 51:12 +14:27
H75A 4. Olav Odgaard 33:12 +4:24
H75A 9. Holger Mikkelsen 36:22 +7:34
Odense Politis Idrætsforening
D35B 8. Helle Wihan 36:59 +9:25
H21B 7. Stefan Pedersen 46:47 +16:34
H35A 8. Peter Wihan 56:40 +14:31
H65A 16. Hans Aage Hvalsøe Hansen 40:51 +8:27
H-begynder 1. Jonas Aadal Wihan 21:43
Oppsal Orientering
D-10B 5. Marie Veggan 20:55 +5:33
D-10B Marie B. Veggan Ikke startet
D-12B 3. Katrine Veggan 24:51 +1:09
D70A 19. Inger Lise Bjordal 50:19 +26:29
H70A 23. Roar Bjordal 48:45 +12:00
Orienteering Runners Copenhagen
D21B 3. Anna Hecht Nielsen 32:46 +3:30
Orienteringsklubben Moss
D21AK 12. Monica Meum Johansen 40:51 +9:20
D21B 1. Helene Meum Johansen 29:16
D55A Elisabeth Meum Johansen Ikke startet
H55AK 6. Morten Johansen 28:16 +7:00
Orienteringsklubben Sør
D-20B 3. Mari Coward 37:35 +9:08
D21C 6. Siri Coward 31:04 +4:56
H-20B 1. Morten Coward 24:54
H60A 17. Stein Coward 40:59 +7:52
PI-København
D45A 2. Elin Nørgård Kracht 35:10 +2:10
D45B 4. Anni Lind 32:15 +5:34
H40A 24. Jacob Spange Mortensen 1:42:34 +55:02
H45AK 20. Jesper Kracht 38:40 +11:45
H55A 19. Jørn Lind 46:36 +10:39
H60A 9. Peter Sørensen 38:10 +5:03
Porsgrunn Orienteringslag
H65A 39. Jakob Kløverød 47:03 +14:39
Post-SV Chemnitz
D45B 13. Beate Knitsch 39:42 +13:01
H50A 19. Wolfram Knitsch 44:15 +13:07
Preetzer TSV
D-10A 5. Annika Stamer 29:15 +8:05
D45B 8. Antje Kahl 34:13 +7:32
H-10B 29. Matz-Johan Buss 28:56 +14:32
H-12A 7. Konrad Stamer 21:36 +4:47
H-12A 17. Jan Kahl 30:17 +13:28
H-14B 3. Max Kahl 30:18 +10:40
H45A 8. Christian Stamer 41:54 +8:12
H50A 54. Jochen Morawietz 1:00:13 +29:05
RSV Hannover
H45A 54. Thomas Görtelmeyer 1:21:13 +47:31
H60A 38. Alfred Newerla 47:35 +14:28
Randers OK
H50A 68. Franz Thomsen 1:26:46 +55:38
H55AK 9. Kaj Jansson 29:43 +8:27
H55AK 10. Kim Topp 31:57 +10:41
H65A 36. Carl Malling 46:02 +13:38
Raumar orientering
D-12B 7. Anna Austad Sveen 28:20 +4:38
D-20B 6. Stine Austad 47:29 +19:02
D45AK 4. Anne-Grete Austad 28:52 +5:42
D-begynder 7. Tina Bjørnstad 49:17 +24:52
H-16AK 7. Emil B. Strand 56:16 +19:08
H-20AM Tor-arve B. Strand Ikke startet
H55A 32. Tor Strand 51:52 +15:55
H60A 57. Jan Sveen 54:04 +20:57
Ribe OK
D45B Vita Jørgensen Ikke startet
H65A 40. Kurt Pedersen 47:27 +15:03
H65A 71. Torben Jørgensen 1:05:23 +32:59
H65A Niels C. Andersen Fejlst.
Ringerike o-lag
D35A 1. Monica Berglund 43:53
H-10A 1. Rasmus Berglund 18:28
H-12A 4. Mikkel Berglund 18:42 +1:53
H40A 8. Lars Berglund 54:43 +7:11
Rold Skov OK
D-10B 9. Sofie Flyvbjerg 22:03 +6:41
D-10B 14. Asta Kappel Jensen 25:50 +10:28
D-12A 13. Gertrud Riis Madsen 26:15 +7:46
D-12A 20. Ida Riis Madsen 30:39 +12:10
D-12B 4. Camilla Flyvbjerg 25:12 +1:30
D-12B 8. Matilde Andersen-Otte 28:44 +5:02
D-14B 2. Signe Veggerby Jensen 20:56 +0:03
D35B 18. Lene Flyvbjerg 46:33 +18:59
D35B Anne Riis Fejlst.
D45A 36. Minna Hald Andersen 57:50 +24:50
H-12B 9. Emil Nysom Jensen 24:10 +5:47
H-12B 10. Mathias Veggerby Jensen 24:21 +5:58
H21AK 33. Jakob Madsen 52:29 +18:30
H35B 3. Mads Kappel Jensen 32:52 +5:36
H35B 4. Søren Flyvbjerg 33:03 +5:47
H35B 17. Morten Kappel Jensen 1:01:26 +34:10
H50A 56. Lars Otte 1:03:36 +32:28
H55AK 20. Helge Søgaard 37:19 +16:03
H60A 67. Helmut Hilden 1:26:18 +53:11
H75A 30. Ole Jensen 1:18:32 +49:44
Rønne IK Orientering
D55A 26. Helle Kowsky 50:25 +20:53
H55A 63. Kim Ole Kowsky 1:09:06 +33:09
H60A 59. Sten Funder 57:08 +24:01
Røyken O-lag
D70A 16. Birgitte Bekkelund 46:39 +22:49
H85A 2. Magne Bekkelund 1:01:40 +28:45
Røyken orienteringslag
D-10A 2. Nora Christine Hansen 25:27 +4:17
D-16A 17. Thea Charlotte Hansen 41:42 +12:18
D45A 26. Ida Syversen 48:36 +15:36
D50A Eva Syversen Fejlst.
H55A 20. Øyvind Roger Hansen 46:59 +11:02
H60A 4. Torgeir Strandhagen 36:04 +2:57
SC Klecken
D-20B 2. Anne Winkelmann 34:35 +6:08
D50A 20. Barbara Dresel 45:40 +14:24
H-16AK 3. Lennart Heins 40:35 +3:27
H-16AK 4. Lennart Gooß 40:58 +3:50
H-16AK 5. Timo Kreyer 46:36 +9:28
H-20AM 2. Jan Saß 40:34 +2:04
H-20AM 5. Jonas Dresel 44:23 +5:53
H21A 12. Lennart Weckeck 46:20 +4:27
H21A Markus Dresel Ikke startet
H21AM 16. Patrick Dresel 44:56 +8:00
H35A 14. Axel Entrup 1:15:58 +33:49
H55A 33. Uwe Dresel 52:21 +16:24
SV Hildesia Diekholzen
D-18A 9. Annika Strauß 50:17 +18:07
H-14A 21. Nilas Stamer 34:40 +13:54
H-16A 29. Arne Strauß 58:26 +27:32
SVG Pönitz
H-16B 6. Leif Leo Dittmers 46:43 +21:45
Sandefjord Orienteringsklubb
H45A 13. Lars Erik Gjein 43:21 +9:39
Sandnes IL - Rogaland
D45AK Brit Vivian Meling Fejlst.
D-begynder Silje Nilsen Ikke startet
H45AK 12. Espen Fyhn Nilsen 32:46 +5:51
H45AK 35. Jørgen Nilsen 45:57 +19:02
Sarpsborg OL
H45AK 21. Bernt O. Myrvold 39:19 +12:24
Sauda Orienteringsklubb
D-14A 20. Kaya Dirksen 42:34 +17:27
D50A 46. Yolanda Dirksen 1:02:47 +31:31
H45AK 29. Peter Dirksen 43:43 +16:48
Silkeborg OK
D-12A 21. Selma Mærkedahl 30:43 +12:14
D-14A 1. Nanna Lysemose Poulsen 25:07
D-14A 9. Johanne Biering 31:02 +5:55
D-16A 6. Celine Hinge Krogsgaard 34:04 +4:40
D-16A 14. Birka Øhlenschlæger Nielsen 38:45 +9:21
D-16A 16. Sara Lysemose Poulsen 40:40 +11:16
D21A 20. Camilla Gry Elmann 50:35 +19:32
D21AK 19. Sofie Mathiasen 45:32 +14:01
D21AM 8. Lise J. Pedersen 52:47 +21:49
D21C 21. Grete Eriksen 57:34 +31:26
D35A 8. Hanne Borup Fredberg 1:07:07 +23:14
D35B 12. Lea Vogelius 39:05 +11:31
D40A 9. Rikke Lysemose Poulsen 40:10 +9:29
D40A 17. Lisbeth Rauff 51:58 +21:17
D45A 13. Anette Bagger Sørensen 41:34 +8:34
D45A 21. Anette Pind 46:37 +13:37
D45A 39. Heidi Hinge Krogsgaard 1:06:02 +33:02
D45A Tine Rasmussen Ikke startet
D45AK 9. Karin Biering (UFK) 33:34 +10:24
D50A 19. Mette Voldum Jørgensen 44:43 +13:27
D50A 22. Lesya Parolya 45:57 +14:41
D50A 23. Inger Lise Simonsen 47:14 +15:58
D50A 41. Susanne Høiberg 56:21 +25:05
D50A 51. Anette Ozol 1:15:05 +43:49
D55A 1. Dorthe Hansen 29:32
D55A 13. Tove Jakobsen 40:33 +11:01
D55A 24. Britt Hermanrud 49:15 +19:43
D60A 12. Susanne Gasbjerg 37:48 +8:34
D60A 13. Nelly Skammelsen 38:21 +9:07
D60A 25. Anne-Mette Kirkegaard 45:54 +16:40
D60A Ingrid Johannsen Fejlst.
D65A 10. Vibeke Vogelius 36:45 +7:33
D65A 17. Birthe Helms 46:20 +17:08
D65A 23. Jytte Larsen 50:37 +21:25
D65A Lisbet Sortkjær Ikke startet
H-12A 12. Tobias Biering 25:20 +8:31
H-14A 1. Elias Hinge Krogsgaard 20:46
H-16A 19. Andreas Bagger Hagner 46:13 +15:19
H-20A 6. Emil Beck Laursen 52:17 +8:19
H21A 36. Casper Iversen 2:30:36 +108:43
H21AK 3. Jacob A. Daugaard 38:04 +4:05
H21AK Esben Hjorth Madsen Ikke startet
H21AM 26. Thorbjørn Martens Illemann 1:04:36 +27:40
H35A 9. Henrik Kallestrup 1:02:52 +20:43
H35A 10. Ivan Richter Vogelius 1:04:11 +22:02
H40A 6. Keld Hinge Krogsgaard 54:01 +6:29
H40A 7. Peter Sinding Poulsen 54:38 +7:06
H40A Thomas Fredberg Fejlst.
H45A 10. Poul Mouritsen 42:04 +8:22
H45A 51. Flemming Adamsson 1:11:21 +37:39
H45AK Christian Biering Ikke startet
H50A 18. Henrik Lisby 44:14 +13:06
H50A 27. Jens Ozol 46:22 +15:14
H50A 45. Anker Møller 52:47 +21:39
H50A 58. Lars Ozol 1:03:55 +32:47
H55A 1. Erik Bobach 35:57
H55A 2. Morten Kjær 37:27 +1:30
H55A 3. Jens Børsting 39:12 +3:15
H55A 7. Mogens Hagner 40:57 +5:00
H55A 17. Orest Kotylo 45:31 +9:34
H55A 59. Niels Stadel 1:04:11 +28:14
H60A 5. Bjarne Christensen 36:56 +3:49
H60A 58. Ulrik Mathiassen 54:40 +21:33
H65A 5. Knud Fjordvald 34:48 +2:24
H65A 49. Eigil Skammelsen 51:18 +18:54
H65A 51. Knud Vogelius 51:27 +19:03
H70A 4. Poul Nøhr 40:23 +3:38
H70A 9. Clive Allen 42:22 +5:37
H70A 33. Lars Ole Larsen 55:25 +18:40
H70A 39. Asmus Wonsyld 57:59 +21:14
H70A 52. Erik Anders Jensen 1:13:25 +36:40
Skagen OK og Motion
D45B 21. Lene Mogensen 44:23 +17:42
D55AK 7. Jane Flyvholm 38:13 +15:58
H45B 6. Per Mogensen 33:35 +14:20
H55AK 7. Jørgen Jensen 28:46 +7:30
Skive AMOK
D21C 12. Lis Poulsen 41:19 +15:11
D21C Tina Sevelsted Ikke startet
D45B 2. Anita Mogensen 29:24 +2:43
D45B 24. Ellen Kjærgaard Brydsø 46:52 +20:11
D45B Inge Degn Ikke startet
D-begynder 4. Lene Johannesen 34:17 +9:52
H55AK 2. Erik Flarup 22:16 +1:00
H55AK 12. Niels Filtenborg 32:08 +10:52
H55AK 36. Kaj Skov 47:03 +25:47
H55AK 37. Torben Aakjær Jensen 48:26 +27:10
H55AK 40. Viggo Poulsen 50:05 +28:49
H55AK 42. Knud Hansen 54:42 +33:26
H55AK Gert Johannesen Fejlst.
Sleidi
H-20C 1. Per Einar Hellenes Andreassen 19:48
St. Binderup OK
D21AK 30. Vibeke Stilling Pedersen 1:12:05 +40:34
D45B 23. Dorte Friis 46:51 +20:10
D55AK 5. Pia Hejlskov Mogensen 31:32 +9:17
H-10B 14. Mikkel Stilling Pedersen 19:38 +5:14
H-12A 20. Rasmus Stilling Pedersen 33:35 +16:46
H21AK 13. Lasse Korsbæk 42:40 +8:41
H21AK 37. Morten Stilling Pedersen 54:41 +20:42
H55A 42. Per Korsbæk 54:42 +18:45
H55A 58. John Dalsgaard Sørensen 1:04:04 +28:07
H55AK 16. Frode Mogensen 32:59 +11:43
Stavanger Orienteringsklubb
D-12B 10. Silje Husdal 30:33 +6:51
D-14A 10. Sara Marlene Nystrøm Olsen 32:34 +7:27
D45A 18. Tone Cecilie Nystrøm 44:12 +11:12
D65A 19. Haldis Olaug Glendrange 47:24 +18:12
D70A 4. Turid Nystrøm 28:31 +4:41
D70A 13. Berit Ebbell Olsen 41:28 +17:38
D70A 25. Reidun M. Karlsen 1:06:23 +42:33
H-10B Heine Husdal Fejlst.
H-12A 21. Arne Jacob Nystrøn Olsen 40:39 +23:50
H50A 3. Stein Arne Olsen 33:09 +2:01
H55AK 41. John Abrahamsen 52:08 +30:52
H70A 43. Svein Glendrange 1:02:21 +25:36
H75A 7. Arne Karlsen 35:21 +6:33
Stokke IL
D35B 19. Anikken Dybvik 50:12 +22:38
H-10B 28. Martin G. Dybvik 25:43 +11:19
H35B 18. Kenneth Dybvik 1:01:27 +34:11
H70A Lars Martin Gjein Fejlst.
SuS Vehrte
D60A 16. Ingrid Müssen 39:13 +9:59
H65A Johannes Müssen Fejlst.
Svendborg OK
D-14A 7. Annika Henriksen 29:08 +4:01
D-16B 5. Karoline Læssø Madsen 58:04 +29:55
D-16B Camille Andersen Thwaites Fejlst.
D-20A Sofie Banke Fejlst.
D21AK 15. Signe Andersen Vest 41:52 +10:21
D35B 3. Sandra Guscherowski 31:00 +3:26
D35B 25. Britta Andersen 1:04:26 +36:52
D45A 14. Gitte R. Christoffersen 42:14 +9:14
D45A 23. Anita Lunding 46:45 +13:45
D55A 35. Annette Færing 58:13 +28:41
D55A 40. Lene Banke 1:08:28 +38:56
D55A Hanne Vest Ikke startet
D55AK 16. Leila Damkjær Pedersen 1:00:52 +38:37
D55AK 17. Helle Christensen 1:18:08 +55:53
D70A 3. Randi Splittorff 27:01 +3:11
H-12A Hjalte Henriksen Ikke startet
H-18A 3. Anders Lunding Henriksen 39:50 +2:13
H-20AM 3. Sebastian Robsahm 42:05 +3:35
H-20B 9. Peter Vest 1:55:10 +90:16
H21AK 19. Steen R. Kirkegaard 44:29 +10:30
H35B 12. Uffe Nielsen 44:58 +17:42
H50A 66. Bjørn R. Christoffersen 1:25:00 +53:52
H50A Finn Henriksen Fejlst.
H55AK 29. Ole Axelsen 44:06 +22:50
H55AK Jens M. Ibsen Fejlst.
H60A 10. Per Storm Hansen 38:47 +5:40
H60A 63. Bjarne Andersen 1:02:03 +28:56
H60A Torben Kruse Fejlst.
H65A 47. Svend Johansen 48:33 +16:09
H70A 2. Ove Splittorff 40:00 +3:15
H70A Knud Erik Thomsen Fejlst.
H75A 16. Herluf Jensen 42:48 +14:00
Søllerød OK
D-10B 1. Ellen K. Larsen 15:22
D-12A 15. Mary Lindbjerg Skovbæk 26:25 +7:56
D-14A 2. Alberte Kaae-Nielsen 26:12 +1:05
D-14A 16. Camille Marie Næstoft Juhl 37:26 +12:19
D-18A 3. Agnes Jonsson 34:16 +2:06
D-20A 7. Nikoline Andersen 50:52 +14:46
D21AK Sarah Sofie Pedersen Fejlst.
D21C 4. Trine Næstoft 28:29 +2:21
D45A 10. Iben Maag 38:55 +5:55
D45AK 23. Bettina Katy Andersen 52:02 +28:52
D45B 11. Lisbeth Søgaard Jensen 37:54 +11:13
D50A 32. Anne Kaae-Nielsen 51:04 +19:48
D55AK Ann Rasmussen Ikke startet
D65A 1. Vibeke Bøgevig 29:12
D65A 4. Jette Stepputat 31:42 +2:30
D65A Lisbeth Damsgaard Ikke startet
D80A 3. Grethe Tetens 2:23:33 +106:25
H-10B 7. Magne Tillingsøe 16:54 +2:30
H-10B 32. Benjamin Næstoft Tabanera 30:30 +16:06
H-12A 11. Mathias Kjær Buchgreitz 25:14 +8:25
H-12A 22. Toke Tillingsøe 45:18 +28:29
H-12B 6. Marinus Næstoft Juhl 22:30 +4:07
H-14A 31. Lukas Becker 43:25 +22:39
H-16A Anders Huus Pedersen Ikke startet
H-18A 2. Julius Molsen 38:59 +1:22
H-18A 16. Mads Lassen 52:21 +14:44
H-20AM 8. Thor Find Andersen 51:02 +12:32
H-20AM Rune Rasmussen Ikke startet
H-20C 2. Jens K. Larsen 21:24 +1:36
H21A Rasmus Skovhede Hviid Fejlst.
H21A Andreas Mikkelsen Jensen Ikke startet
H21AK 6. Anders Søndergaard 38:41 +4:42
H35A 13. Jesper Vestergaard 1:12:33 +30:24
H45A 34. Bo Rasmussen 52:48 +19:06
H45A 47. Claus Kaae-Nielsen 1:00:37 +26:55
H50A 13. Kim Find Andersen 42:17 +11:09
H50A 42. Henrik Molsen 51:14 +20:06
H50A 43. Kaj Maag 51:30 +20:22
H50A 49. Bo Konring 54:49 +23:41
H50A 51. Steen Knuhtsen 56:06 +24:58
H50A 60. Kirsten Møller 1:07:01 +35:53
H55A 12. Peter Østergaard 43:08 +7:11
H55A Niels la Cour Bentzon Fejlst.
H55A Uffe Just Pedersen Fejlst.
H65A 7. Jørgen Münster-Swendsen 36:23 +3:59
H65A 29. Christian Strandgaard 44:52 +12:28
H65A Ronnie McGrail Ikke startet
H70A 10. Gert Bøgevig 42:28 +5:43
H70A 30. Arne Grøndahl 53:52 +17:07
H70A 38. Eric Gautier 57:13 +20:28
H75A 11. Mogens Jørgensen (UFK) 38:16 +9:28
T&IF Viking
H70A 29. Geir Husdal 53:22 +16:37
TSV Malente
D-20B 8. Lisa Ohsoling 50:14 +21:47
D21C 22. Sarah Steinbock 59:21 +33:13
D40A 16. Hilke Andersson 47:18 +16:37
D40A 20. Anke Suhr 52:36 +21:55
D55A 29. Claudia Leibrandt 53:06 +23:34
D65A 28. Irmtraud Schröder 1:00:36 +31:24
D75A 9. Hannelore Dräger 48:56 +24:27
H21AK 60. Malte Schröder 1:10:54 +36:55
H21B 8. Stephan Steinbok 48:49 +18:36
H45A 44. Dirk Andersson 58:23 +24:41
H55A 53. Mathias Dittmers 1:02:17 +26:20
H55AK 39. Reinhard Schröder 48:50 +27:34
H55AK 43. Hors Buhmann 1:09:19 +48:03
H60A 65. Uwe Andersson 1:03:08 +30:01
TSV Neustadt a. Rbge. von 1862
H21AK 36. Lars Hetebrügge 54:10 +20:11
H21AK 45. Simon Soltek 1:00:16 +26:17
TSV Nusse
D-20B 7. Frida Maas 49:28 +21:01
D45A Silvia Nolte Ikke startet
D45AK 18. Christine Hoffmann 47:46 +24:36
D50A 27. Bärbel Blaschke 47:54 +16:38
H-12A 13. Finn Morten Nolte 26:39 +9:50
H-16AK 6. Max Hoffmann 47:39 +10:31
H-18A 11. Jakob Maaß 48:41 +11:04
H-20B 4. Constantin Hildmann 37:38 +12:44
H50A 28. Christian Nolte 47:09 +16:01
Tisvilde Hegn OK
D-16A 4. Agnes Nørgård Kracht 32:33 +3:09
D-16A 30. Sidse Tillingsøe 1:13:46 +44:22
D-16A Ida Øbro Fejlst.
D-20A 2. Iben Valery 38:02 +1:56
D21AK Charlotte Kunckel Ikke startet
D40A 3. Tenna Nørgaard Landsperg 31:27 +0:46
D45B Lene Øbro Ikke startet
D50A 9. Lena Wraa 36:15 +4:59
D50A 10. Susanne Gjedsig Thomsen 36:19 +5:03
D50A Jannie Nielsen Ikke startet
D60A 23. Birgit Olsen 43:22 +14:08
D65A 21. Inger Landsperg 48:19 +19:07
H-16A 7. Lasse Falck Weber 35:54 +5:00
H-20AM 12. Jonathan Wraa 53:36 +15:06
H21A 3. Thomas Jensen 42:29 +0:36
H21A 11. Jonas Falck Weber 46:05 +4:12
H35B Lars Jon Kunckel Jensen Ikke startet
H45AK 9. Dennis Øbro 31:58 +5:03
H50A 5. Rolf Valery 35:43 +4:35
H50A 7. Jens Jørgen Hansen 38:30 +7:22
H50A 9. Tim Falck Weber 39:59 +8:51
H55A Henrik Nielsen Ikke startet
H60A 27. Peter Wraa 43:30 +10:23
H60A 35. Niels Landsperg 46:03 +12:56
H60A Ole D. Jensen Fejlst.
H65A 4. Keld Johnsen 34:12 +1:48
H65A 33. Klaus Olsen 45:20 +12:56
H70A Dan Haagerup Ikke startet
TuS Lübbecke
D-16A 18. Kaatje Fantini 41:54 +12:30
H-10B 18. Mika Pikutzki 20:25 +6:01
H-16A 24. Dorian Tosch 50:51 +19:57
H-18A 5. Colin Kolbe 40:20 +2:43
H-20A Till Kleine Fejlst.
H21A 1. Christoph Prunsche 41:53
H21A 20. Alvar Penning 54:44 +12:51
H21A Christian Duesmann Ikke startet
H21AK 61. Sebastian Diehsner 1:12:05 +38:06
H50A 57. Elmar Tosch 1:03:42 +32:34
H55A 37. Klaus Prunsche 53:29 +17:32
ULV Østland
D-begynder Karolina Bergmann Ikke startet
Uden klub
D21C 20. Therese Hård 57:16 +31:08
Vestjysk Orienteringsklub
D45A Ann-Vibeke Mose Ikke startet
D65A 31. Lizzie Olesen 1:15:01 +45:49
H21AK 42. Jesper Lundsgaard 58:02 +24:03
H21AK Anders Gammelvind Fejlst.
H55A 27. Mogens Vennevold 49:35 +13:38
H60A 11. Varny Vestergaard 39:16 +6:09
H65A 77. Niels Henrik Olesen 1:09:20 +36:56
H-begynder 4. Karl Gammelvind 28:48 +7:05
Viborg OK
D21AK 16. Kristine Baagø 42:02 +10:31
D45A 33. Lene Bejer Damgaard 53:51 +20:51
D45AK 12. Gitte Fallesen 34:50 +11:40
D45B 5. Tina kyed 32:27 +5:46
D45B 30. Grethe Jørgensen 49:46 +23:05
D50A 14. Lene Stick Nielsen 41:46 +10:30
D50A 45. Helle Nikkel 1:01:15 +29:59
D55A 36. Birgitte Bach 1:02:46 +33:14
D60A 6. Pia Gade 33:47 +4:33
D65A 27. Mette Dam 58:10 +28:58
H21AK 35. Rasmus K. B. Skovsgaard 53:15 +19:16
H21AM 22. Kristian Buch 54:34 +17:38
H45A 17. Jørn Svendsen 45:02 +11:20
H45AK 14. Allan Baagø 34:42 +7:47
H45AK 32. Thomas A. E. Andersen 44:41 +17:46
H45AK 43. Peter Fallesen 58:02 +31:07
H50A 36. Lennart Bo Kristiansen 49:42 +18:34
H55A 6. Jess Rasmussen 40:51 +4:54
H55A 28. Stig Barrett 50:04 +14:07
H55A 65. Svend Erik Skovsgaard 1:10:19 +34:22
H55AK 38. Palle Kyed 48:33 +27:17
H60A 2. Keld Gade 35:02 +1:55
H60A 7. Arne Moe-Jensen 37:43 +4:36
H60A 23. Jørgen Jørgensen 42:41 +9:34
H60A Leif Egholm Pedersen Ikke startet
H80A 4. Preben Munk 35:20 +15:42
no club
H50A Egon Noe Ikke startet

Oprettet af MeOS 3.1.391 (U2): 03-04-2015 20:06:12