Dansk ParkTourto 24-05-2007 13:31
Startliste

  Stnr    Brik Navn                      År Klub                             E1        E2      E3      E4      E5 


DJ15-16  (14)           

     1  911228 Rikke Zethner                OK Øst Birkerød            17:00:00                                   
     2  641611 Anne B. Bertelsen            OK H.T.F.                  17:01:00                                   
     3  212920 Astrid Ank Jørgensen         Horsens OK                 17:02:00                                   
     4  216782 Nanna Dybdal Abrahamsen      Århus 1900 Orientering     17:03:00                                   
     5  250170 Vakant                                                  17:04:00                                   
     6  500841 Anne Mette Schmidt           Silkeborg OK               17:05:00                                   
     7   49200 Camilla Søgaard              Horsens OK                 17:06:00                                   
     8  351368 Stine Bagger Hagner          Silkeborg OK               17:07:00                                   
     9   22280 Ingrid Søgaard               Århus 1900 Orientering     17:08:00                                   
    10  209115 Sofie Louise Hansen          FIF Hillerød Orientering   17:09:00                                   
    11  229532 Emma Klingenberg             Faaborg OK                 17:10:00                                   
    12  351328 Anne Nørskov                 OK Øst Birkerød            17:11:00                                   
    13   44344 Cæcilie Christoffersen       Svendborg OK               17:12:00                                   
    14  229362 Ita Klingenberg              Faaborg OK                 17:13:00                                   



DJ17-20  (17)           

    15  202055 Lærke Sørensen               OK Roskilde                17:15:00                                   
    16  209169 Marie Hauerslev              OK Pan Århus               17:16:00                                   
    17  216781 Marie Dybdal                 Århus 1900 Orientering     17:17:00                                   
    18  250105 Vakant                                                  17:18:00                                   
    19  892306 Zenia Hejlskov Mogensen      Silkeborg OK               17:19:00                                   
    20  243955 Pernille Spangsberg          Odense OK                  17:20:00                                   
    21  870831 Mette Hjerrild               OK Pan Århus               17:21:00                                   
    22  250106 Vakant                                                  17:22:00                                   
    23  500123 Line Elgård Nielsen          OK Øst Birkerød            17:23:00                                   
    24  504532 Signe Klinting               FIF Hillerød Orientering   17:24:00                                   
    25  600014 Line Søderlund               Farum OK                   17:25:00                                   
    26  234599 Inge S. Knudsen              Faaborg OK                 17:26:00                                   
    27  890929 Camilla Bergmann             Allerød OK                 17:27:00                                   
    28  505022 Lærke Lundedal Jensen        FIF Hillerød Orientering   17:28:00                                   
    29  212950 Rikke Vide Petersen          Horsens OK                 17:29:00                                   
    30  505024 Maja Alm                     OK H.T.F.                  17:30:00                                   
    31  504396 Ida Bobach                   Silkeborg OK               17:31:00                                   



HJ15-16  (17)           

    32  505023 Christian V. Grønberg        OK Roskilde                17:33:00                                   
    33   44350 Mikkel Johansen              Silkeborg OK               17:34:00                                   
    34   49199 Rasmus Søgaard               Horsens OK                 17:35:00                                   
    35  362414 Jacob Løkkegaard             FIF Hillerød Orientering   17:36:00                                   
    36   44345 Rasmus Iversen               Odense OK                  17:37:00                                   
    37  250112 Vakant                                                  17:38:00                                   
    38  910822 Andreas Bergmann             Allerød OK                 17:39:00                                   
    39   44384 Magnus Færing Asmussen       Svendborg OK               17:40:00                                   
    40  777775 Hjalte S. Thomsen            Horsens OK                 17:41:00                                   
    41   39878 Henrik Bendt                 Allerød OK                 17:42:00                                   
    42   44378 Kasper Ankjær Dinesen        Svendborg OK               17:43:00                                   
    43  331425 Andreas Boesen               OK Roskilde                17:44:00                                   
    44  250113 Vakant                                                  17:45:00                                   
    45   44341 Lasse Holch Nielsen          Silkeborg OK               17:46:00                                   
    46   44325 Kristoffer Sloth             Aalborg OK                 17:47:00                                   
    47  229465 Rasmus Lunding Henrikse      Svendborg OK               17:48:00                                   
    48  263557 Marius Thrane Ødum           OK Øst Birkerød            17:49:00                                   



HJ17-20  (34)           

    49   44371 Morten Andersen              Odense OK                  17:51:00                                   
    50  354932 Steffan Laier                OK Snab                    17:52:00                                   
    51  213907 Lasse Grøn                   Mariager Fjord OK          17:53:00                                   
    52  216725 Jacob A. Daugaard            OK Esbjerg                 17:54:00                                   
    53  242570 Daniel Jensen                Faaborg OK                 17:55:00                                   
    54   44352 Daniel H. Jensen             OK H.T.F.                  17:56:00                                   
    55  820310 Søren S. Sørensen            FIF Hillerød Orientering   17:57:00                                   
    56  500050 Vakant                                                  17:58:00                                   
    57   44376 Anders Schmidt               Silkeborg OK               17:59:00                                   
    58  202043 Michael Kreiberg             OK Roskilde                18:00:00                                   
    59  209184 Simon Kristensen             Faaborg OK                 18:01:00                                   
    60   44326 Hans Christian Mose          Vestjysk Orienteringsklub  18:02:00                                   
    61  891004 Kasper Fjellerup             FIF Hillerød Orientering   18:03:00                                   
    62  407799 Rasmus Lau Petersen          Allerød OK                 18:04:00                                   
    63  351327 Thomas Gadsbølle             OK Esbjerg                 18:05:00                                   
    64  500051 Vakant                                                  18:06:00                                   
    65  501137 Michael Andersen             OK Roskilde                18:07:00                                   
    66  870001 Christian Bobach             Silkeborg OK               18:08:00                                   
    67  213915 Jonas Munthe                 Mariager Fjord OK          18:09:00                                   
    68  209126 Bjarke Boserup               Aalborg OK                 18:10:00                                   
    69  983960 Rico Hejlskov Mogensen       St. Binderup OK            18:11:00                                   
    70  202032 Martin Laage Kragh           OK Roskilde                18:12:00                                   
    71  302028 Thomas Vejsnæs               Hvalsø OK                  18:13:00                                   
    72  501261 Anders Konring Olesen        FIF Hillerød Orientering   18:14:00                                   
    73  870000 Harald Hermanrud             Odense OK                  18:15:00                                   
    74  501690 Peter Overgaard              OK Pan Århus               18:16:00                                   
    75  242017 Rasmus Kiilerich Kragh       Skive AMOK                 18:17:00                                   
    76  890425 Rasmus Folino Nielsen        FIF Hillerød Orientering   18:18:00                                   
    77   31329 Jesper Stamp                 Odense OK                  18:19:00                                   
    78  500485 Rasmus Thrane Hansen         Søllerød OK                18:20:00                                   
    79  556655 Andreas Olesen               FIF Hillerød Orientering   18:21:00                                   
    80  890608 Per Hjerrild                 OK Pan Århus               18:22:00                                   
    81  890001 Søren Bobach                 Silkeborg OK               18:23:00                                   
    82  899997 Casper Wraa                  FIF Hillerød Orientering   18:24:00                                   



D-12  (2)               

    83  212943 Anne Ekhard Edsen         12 Århus 1900 Orientering     18:30:00  20:00:30                         
    90  209149 Signe Kobæk Edsen         11 Nordvest OK                18:30:30  20:00:00                         



D13-16  (5)             

    84   44379 Nina G. Najbjerg          14 OK GORM                    18:30:00  20:00:00                         
    91  407188 Mette Lysgaard Schulz     16 Herning Orienteringsklub   18:30:30  20:02:00                         
    93   44385 Nicoline Lorenzen         15 OK West                    18:31:00  20:01:00                         
    98   44356 Cecilie H. Nisgaard       15 OK GORM                    18:31:30  20:01:30                         
   103   44328 Marie B. Bertelsen        13 OK H.T.F.                  18:32:00  20:00:30                         



D17-34  (5)             

   158  302589 Ane Linde                 21 OK Pan Århus               18:41:30  20:12:00                         
   161   44373 Hanne Kortegaard Nielse   32 Århus 1900 Orientering     18:42:00  20:11:30                         
   165  331569 Anne Marie Thommesen      32 Ballerup OK                18:42:30  20:12:30                         
   166  777773 Sarah Naomi Thomsen       23 Horsens OK                 18:43:00  20:13:00                         
   169  351329 Anne-Louise Gadsbølle     23 OK Esbjerg                 18:43:30  20:13:30                         



D35-44  (5)             

   151   44321 Susanne Loft Thyssen      37 Horsens OK                 18:41:00  20:12:00                         
   154   44327 Anna-Grethe Najbjerg      43 OK GORM                    18:41:30  20:11:00                         
   159  348372 Helle Svenningsen         43 Århus 1900 Orientering     18:42:00  20:12:30                         
   162   44369 Mette Edsen               42 Nordvest OK                18:42:30  20:11:30                         
   163  209114 Charlotte Purup-Nielsen   37 Horsens OK                 18:43:00  20:13:00                         



D45-54  (14)            

    86  209195 Anette Egander Grøn       47 Mariager Fjord OK          18:30:00  20:00:00                         
   145  209164 Hanne Møller Andersen     50 OK Pan Århus               18:39:00  20:13:00                         
   148  259287 Dorthe Lind               45 OK FROS                    18:39:30  20:11:00                         
   152  403052 Lilli Hansen              53 OK GORM                    18:40:00  20:12:30                         
   156  351468 Gitte Isen                48 Herning Orienteringsklub   18:40:30  20:14:30                         
   157  216747 Dorthe Hansen             48 Silkeborg OK               18:41:00  20:12:00                         
   160   44361 Stine Bigum               47 OK Pan Århus               18:41:30  20:11:30                         
   164   44319 Kate Nielsen              47 OK Snab                    18:42:00  20:15:00                         
   167   44355 Helga Søby                52 Herning Orienteringsklub   18:42:30  20:10:30                         
   171  216755 Lone Dybdal               52 Århus 1900 Orientering     18:43:00  20:13:30                         
   175  212960 Britta Ank Pedersen       47 Horsens OK                 18:43:30  20:14:00                         
   176  407186 Bodil Schulz              48 Herning Orienteringsklub   18:44:00  20:09:30                         
   178  209186 Vibeke Ekhard Edsen       45 Århus 1900 Orientering     18:44:30  20:09:00                         
   180  212949 Lene Kofoed Petersen      48 Horsens OK                 18:45:00  20:10:00                         



D55-64  (6)             

   183   49169 Birthe Worm               59 Århus 1900 Orientering     18:46:00  20:17:30                         
   184  405150 Kirsten Bobach            55 Aalborg OK                 18:46:30  20:18:30                         
   187   44348 Lone Christensen          56 Århus 1900 Orientering     18:47:00  20:16:30                         
   188  209083 Asta Terkelsen            62 OK GORM                    18:47:30  20:17:00                         
   191  239255 Karen-Lisbeth Fredberg    61 Odense OK                  18:48:00  20:18:00                         
   192  213903 Ansa MacLassen            58 Mariager Fjord OK          18:48:30  20:16:00                         



H-12  (3)               

    95  777776 Silas Frederik Thomsen    12 Horsens OK                 18:31:00  20:01:00                         
    97  362417 David Purup-Nielsen       10 Horsens OK                 18:31:30  20:01:30                         
   102   49184 Daniel Purup-Nielsen      12 Horsens OK                 18:32:00  20:02:00                         



H13-16  (13)            

   105  213936 Andreas Meyer Larsen      14 Mariager Fjord OK          18:32:30  20:06:00                         
   108  362403 Jacob Purup-Nielsen       13 Horsens OK                 18:33:00  20:08:00                         
   110   44370 Simon Fjordvald           14 Silkeborg OK               18:33:30  20:03:00                         
   114  212905 Niklas Ingwersen          16 Horsens OK                 18:34:00  20:05:00                         
   116   44383 Kristian Bigum            15 OK Pan Århus               18:34:30  20:04:00                         
   119  209155 Jakob Ekhard Edsen        14 Århus 1900 Orientering     18:35:00  20:03:30                         
   122  213912 Niclas Holm Nielsen       14 Mariager Fjord OK          18:35:30  20:07:00                         
   127  208985 Asbjørn Gjøderum-Svenni   15 Århus 1900 Orientering     18:36:00  20:05:30                         
   130  209133 Jonas Kobberø             15 OK GORM                    18:36:30  20:02:30                         
   133   44363 Jonas Søby Pedersen       13 Århus 1900 Orientering     18:37:00  20:04:30                         
   136  348378 Jacob Ingerslev Overvad   14 OK Pan Århus               18:37:30  20:07:30                         
   139  216783 Jakob Dybdal Abrahamsen   13 Århus 1900 Orientering     18:38:00  20:08:30                         
   142  209170 Victor Hauerslev          14 OK Pan Århus               18:38:30  20:06:30                         



H17-34  (17)            

    87   44330 Kristian M. Øllgaard      34 OK GORM                    18:30:00  20:04:30                         
    88  770312 Claus Hallingdal Bloch    30 OK Pan Århus               18:30:30  20:00:30                         
    94  485413 Christian Ørskov          17 OK GORM                    18:31:00  20:08:00                         
    96  213940 Martin Christensen        21 OK Pan Århus               18:31:30  20:05:00                         
   100  505027 Henrik Kallestrup         30 Silkeborg OK               18:32:00  20:06:00                         
   106  208936 Emil Thorsen              24 OK Esbjerg                 18:32:30  20:03:00                         
   109  302529 Mads Ingvardsen           31 Farum OK                   18:33:00  20:06:30                         
   111  852404 Lasse Korsbæk             21 St. Binderup OK            18:33:30  20:05:30                         
   115  209171 Allan Konoy               32 Rold Skov OK               18:34:00  20:01:00                         
   118  208620 Erik Skovgaard Knudsen    26 Faaborg OK                 18:34:30  20:02:30                         
   121  302394 Martin Hansen             32 OK Pan Århus               18:35:00  20:07:00                         
   124  405441 Claus Bobach              30 Aalborg OK                 18:35:30  20:00:00                         
   125  209188 Pedersen Morten           28 OK Pan Århus               18:36:00  20:01:30                         
   128  209125 Henrik Andersen           34 Århus 1900 Orientering     18:36:30  20:03:30                         
   131   44343 Ales Kozumplik            23 Aalborg OK                 18:37:00  20:04:00                         
   134  500130 Thomas Fredberg           35 Silkeborg OK               18:37:30  20:02:00                         
   137  212991 Allan Reiche              32 Rold Skov OK               18:38:00  20:07:30                         



H35-44  (6)             

   140  504033 Anders Tversted           43 Århus 1900 Orientering     18:38:30  20:09:30                         
   144  362409 Erik Purup-Nielsen        44 Horsens OK                 18:39:00  20:08:30                         
   147   44364 Anders Edsen              43 Århus 1900 Orientering     18:39:30  20:11:00                         
   150  407710 Carsten Lind              44 OK FROS                    18:40:00  20:10:30                         
   153   44353 Kristian Edsen            41 Nordvest OK                18:40:30  20:09:00                         
   155  209179 Carsten Thyssen           38 Horsens OK                 18:41:00  20:10:00                         



H45-54  (22)            

    85   44323 Steen Holmegaard          46 OK GORM                    18:30:00  20:05:30                         
    89  209156 Finn Henriksen            46 Svendborg OK               18:30:30  20:10:00                         
    92  212930 Michael Straube           49 Horsens OK                 18:31:00  20:09:00                         
    99  351321 Ole Gadsbølle             50 OK Esbjerg                 18:31:30  20:08:30                         
   101   44365 Vagn Pedersen             46 Århus 1900 Orientering     18:32:00  20:07:30                         
   104  302596 Finn Arildsen             48 OK Pan Århus               18:32:30  20:01:30                         
   107   49171 Ole Søgaard               51 Horsens OK                 18:33:00  20:01:00                         
   112  341025 Bent Hansen               52 Viborg OK                  18:33:30  20:07:00                         
   113  777771 Henrik Dagsberg           53 Horsens OK                 18:34:00  20:08:00                         
   117  234775 Søren Klingenberg         47 Faaborg OK                 18:34:30  20:02:00                         
   120  351405 Ole Andersen              53 Herning Orienteringsklub   18:35:00  20:05:00                         
   123  581226 Troels Bent Hansen        49 Allerød OK                 18:35:30  20:09:30                         
   126  407185 Jesper Lysgaard           49 Herning Orienteringsklub   18:36:00  20:00:00                         
   129  209167 Jan Hauerslev             45 OK Pan Århus               18:36:30  20:03:30                         
   132  213921 Jens Christensen          52 Mariager Fjord OK          18:37:00  20:06:30                         
   135   44368 Erik Søgaard              48 Århus 1900 Orientering     18:37:30  20:04:00                         
   138   44324 Jens Børsting             47 Silkeborg OK               18:38:00  20:06:00                         
   141  348379 Christian Ingers Overva   45 OK Pan Århus               18:38:30  20:00:30                         
   143  216740 Erik Bobach               49 Silkeborg OK               18:39:00  20:02:30                         
   146  208954 Ole Gjøderum              49 Århus 1900 Orientering     18:39:30  20:03:00                         
   149  415517 Steffen Alm               52 OK H.T.F.                  18:40:00  20:04:30                         
   173  344280 Anker Møller              46 Randers OK                 18:40:30  20:10:30                         



H55-64  (18)            

   168  212951 Finn Ingwersen            56 Horsens OK                 18:43:30  20:13:30                         
   170  239929 Karsten Richardt          60 Køge OK                    18:44:00  20:18:30                         
   172   44359 Lars Ole Kopp             58 Karup OK                   18:44:30  20:15:30                         
   174  409495 Poul Bobach               60 Aalborg OK                 18:45:00  20:16:00                         
   177  403153 Henning Larsen            59 Horsens OK                 18:45:30  20:20:30                         
   179  216751 Keld Abrahamsen           56 Århus 1900 Orientering     18:46:00  20:18:00                         
   181   44347 Mogens Nielsen            58 OK West                    18:46:30  20:21:30                         
   182   49183 Karl Kristian Terkelsen   62 OK GORM                    18:47:00  20:21:00                         
   185   44357 Knud Fjordvald            57 Silkeborg OK               18:47:30  20:17:00                         
   186  403072 UFK Niels G. Hansen       54 OK GORM                    18:48:00  20:20:00                         
   189  351489 Torben Isen               57 Herning Orienteringsklub   18:48:30  20:14:00                         
   190  212948 Henning Vide Petersen     60 Horsens OK                 18:49:00  20:19:00                         
   193  407199 Leif B. Nielsen           61 Herning Orienteringsklub   18:49:30  20:16:30                         
   194   44367 Olaf Christensen          57 Århus 1900 Orientering     18:50:00  20:14:30                         
   197  209077 Poul Erik Buch            58 OK GORM                    18:50:30  20:17:30                         
   199  249393 Jørn F. Andersen          61 OK H.T.F.                  18:51:00  20:15:00                         
   200   44360 Asbjørn Maintz Andersen   58 Århus 1900 Orientering     18:51:30  20:19:30                         
   202  209198 Poul Egander Grøn         56 Mariager Fjord OK          18:52:00  20:22:00                         



H65-  (4)               

   201   44382 Vagn Lidegaard            71 St. Binderup OK            18:50:30  20:21:00                         
   203  403059 Jørn Thomsen              65 Kolding OK                 18:51:00  20:20:30                         
   204   44372 Keld B. Nielsen           71 OK H.T.F.                  18:51:30  20:21:30                         
   205  354629 Ravn Jakob                   Horsens OK                 18:52:00  20:22:00                         



HD17-B  (3)             

   195  209117 Tholstrup Marlene            OK Pan Århus               18:50:00  20:20:00                         
   196   44366 Mette Reiche Sørensen     29 Rold Skov OK               18:49:00  20:19:00                         
   198  407189 Schulz Anne Lysgaard      18 Herning Orienteringsklub   18:49:30  20:19:30